PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 222
oceny
6,2 10 1 11222
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

ten film to bełkot

ocenił(a) film na 1

Ten film był i pewnie pozostanie jedynym filmem w moim życiu z którego wyszedłem z kina po ok 30 minutach. Uważam że jest to pseudo intelektualny bełkot i robienie widza w tak zwanego konia. Lynch którego cenię za wcześniejsze produkcje ma pewnie niezłe lanie czytając te wszystkie pseudo inteligenckie komentarze domorosłych intelektualistów masturbujących się nad każdą pustą jak wydmuszka sceną tego nieśmiesznego żartu jakim jest ten film

ocenił(a) film na 10
FreeJazz

yyyy.. ale do 30 minuty film był przecież całkowicie czytelny? :-/

ocenił(a) film na 6
afekt

jak widac nie dla wszystkich... xD

ocenił(a) film na 3
FreeJazz

ja wytrzymalam godzine,uwielbiam jego filmy,ale tu juz zbraklo mu fajnego pomyslu.szkoda czasu na ten bzdet

kamusiella

nie ogarniam jak ktoś, kto UWIELBIA filmy Lyncha pisze o IE że to BZDET. To nie mniej zdumiewające niż ten film :)) Przecież IE to wariacja Mullholland Drive i Lost Highway. Więcej, jedno z najważniejszych moim zdaniem zdań padających w Twin Peaks jest powtórzone w IE dwa razy i tu też jest bardzo istotne.

ocenił(a) film na 3
sycomore

powiela sie mowisz? :) no wlasnie,o to mi chodzi.brak pomyslu

kamusiella

nie powiedziałam "powiela". Powiedzmy, że dla mnie filmy Lyncha to różne zwrotki tej samej piosenki. Czemu jeden film zasługuje na Twoje uwielbienie, a drugi, powielony czyli idenyczny (ok,zostańmy przy Twoim określeniu) to bzdet na który szkoda czasu? Paczę i nie rozumiem :D

ocenił(a) film na 3
sycomore

poprzednie jego filmy ogladalam z otwartymi ustami,ten tez,ale od ziewania :)

kamusiella

tego po prostu nie da się oglądać. Lynchowi od medytacji mózg się zlasował. 3/10

ocenił(a) film na 10
FreeJazz

Moim zdaniem ten film w miarę oglądania nabiera sensu( przynajmniej dla mnie ) i jest taki pomieszany celowo tak, aby każdy oglądający mógł na swój sposób go zinterpretować. To jest trochę jak z twórczością Franza Kafki, jest to wielka parabola, a interpretacji tyle ile ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones