PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837100}
6,6 13 266
ocen
6,6 10 1 13266
7,3 39
ocen krytyków
Inni ludzie
powrót do forum filmu Inni ludzie

Jak czytam zachwyty nad przekazem artystycznym i głębią tego "dzieła" to przecieram oczy ze zdziwienia. Kolejny tendencyjny film ukazujacy prawdy objawione. Wszystko ukazane płytko, postacie plaskie jednowymiarowe. Dawno nie oglądałam czegos tak złego, ludzie wychodzili z sali, własciwie to po godzinie seansu zostali tylko nieliczni

ocenił(a) film na 1
Muff91

Zgadzam się w 100%!

użytkownik usunięty
Muff91

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 7
Muff91

to prawda, płaskie co nie ma dużego znaczenia w tym obrazie - tak to jest o płaskich prostych ludziach jaki wiele na każdej ulicy i co z tego ?

ocenił(a) film na 7
Muff91

Z przyczyn czysto estetycznych: w języku polskim "stwarza" nie "stważa". Litości

Muff91

*stwarza

ocenił(a) film na 1
Muff91

Potwierdzam. Zastanawiam się jak to się stało że film uzyskał tak wysoką notę w Filmwebie?

ocenił(a) film na 10
zespolhomer

Mnie nie dziwi ale ja to dziwny jestem. Bardzo dobry film

zespolhomer

Bo to jest bardzo dobry film, a to, że Tobie nie podszedł to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 8
Muff91

Napisałbym, że trzeba być upośledzonym by dać 1 filmowi tylko za tendencyjność fabularna. No ale nie napiszę bo bym dostał bana.


Które postacie były płaskie i jednowymiarowe? Matka, czy główny bohater? Ta jednowymiarowosc objawiała się ich skomplikowaniem: tendencyjnym zachowaniem, i nie tendencyjnymi refleksjami, próbami zrozumienia siebie i świata? Przecież to kompletnie świadczy o czymś innym niż płaskości bohatera. Matka była jednowymiarowa? Przecież była to kobieta z jednej strony pełna grzechu, winy, robiąca krzywdy: z drugiej pełna miłości, dobra, próbująca zrozumieć dzieci. Czyli wielowymiarowość postaci nazywasz...jednowymiarowoscia?

ocenił(a) film na 8
Muff91

Zdaje się, że to Olga Tokarczuk powiedziała "literatura i jej ekranizacje nie są dla idiotów" :)

ocenił(a) film na 7
felakuti

Szkoda, że sama udowadnia co chwila swoimi wypowiedziami, że jest idiotką...

ocenił(a) film na 6
felakuti

to nie Tokarczuk tylko Masłowska

ocenił(a) film na 3
Muff91

Podpisuję się pod tym co napisałaś obiema rękami.

ocenił(a) film na 3
Muff91

Gówno straszne. Całe szczęście nie wydalam ani centa zeby obejrzec to w kinie, bo bym sie załamała

ocenił(a) film na 2
Muff91

Pełna zgoda

Muff91

wiesz, ze to jest na podstawie ksiazki Maslowskiej? to ma takie byc. tak mi sie wydaje, ze ludzie ktorzy nie zrozumieli tego filmu glosuja na PIS

ocenił(a) film na 3
meg2pac

co tu rozumiec ??? nie glosuje za nikim , film dno

ocenił(a) film na 1
Muff91

Właśnie zobaczyłam wstawkę z filmu na Instagramie i przyszłam tu zobaczyć, kto, co i jak to dzieło stworzył… Wstawka była taka, że złapałam się za głowę , na jakie to dno wygląda i chciałam zobaczyć, czy będą tacy, którzy się na to nabiorą. Jakiś totalnie patologiczny film, nie mylić z filmami o patologii, bo te potrafią być owszem przygnębiające, głębokie i dające do myślenia. Główne postacie wyglądają karykaturalnie, śmiesznie i idiotycznie. Zwiastun taki, że obeszłabym kino w którym go mają grać na kilometr, nie mówiąc o wydaniu jakichkolwiek pieniędzy, by to zobaczyć. Czy ludzie oglądając zwiastun nie czują, że to dno? A aktorzy, naprawdę tak bardzo potrzebują kasy, siedzą, aż tak w kredytach, by nie patrzeć na nic i się zeszmacić?

ocenił(a) film na 6
natasza_szczecin

Naprawdę oceniłaś film po obejrzeniu zwiastunu czy tak tylko trollujesz topic?

ocenił(a) film na 2
Muff91

pełna zgoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones