PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744}

Instynkt

Instinct
7,5 17 060
ocen
7,5 10 1 17060
Instynkt
powrót do forum filmu Instynkt

Instynkt

ocenił(a) film na 8

Dla mnie REWELACJA !Szkoda mi tylko tych którym nie podobał się film(czytaj:nie zakumali).Nie widzicie tego co jest przed waszym nosem!
Pozdrawiam!

blyskotliwa_bestia

Zgadzam się. Ten film ma przesłanie. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego tyle osób tak słabo go ocenia. Ja tu nie widzę żadnych większych powodów do krytyki. W końcu to nie jest film żeby nacieszyć oko, tylko żeby zrozumieć pewne rzeczy.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
vanityfair

Film fantastyczny. Skłania do refleksji i naprawde milo się ogląda.

ocenił(a) film na 8
Dzanus

Zgadzam się, że film skłania do refleksji. Mnie się podobał, może nie jakoś szczególnie, ale jednak tak.

Rozumiem jednak tych, którzy maja inne zdanie. Wynika ono pewnie z odmiennego gustu i innych oczekiwac w stosunku do filmu.

Mirabilisa

to dowodzi tylko tezy ze hopkins jest swietynm aktorem i filmy z nim naprawe warto ogladac

ocenił(a) film na 4
Sandman_3

Film jest bardzo przeciętny i nawet dobra rola A. Hopkinsa nie potrafiła go uratowac, a jeśli ktoś chce obejrzeć naprawde dobry film o podobnej tematyce to polecam GORYLE WE MGLE z Sigourney Weaver

ocenił(a) film na 6
Foley

Sigourney Weaver to ta co jest podobna do demona? ;)

ocenił(a) film na 10
blyskotliwa_bestia

zgadzam się z tym film prawdizwa rewelacja może osoby którym nie podobał sie film muszą go jeszcze zrozómieć glębiej

Pozdrawiam!!!!!

blyskotliwa_bestia

Może rozumieją, tylko im się po prostu nie podoba? Dla mnie jest to film sztampowy, końcówka nad wyraz patetyczna! (płaczący Gooding jr i potem rozkładający ręce w deszczu, brrrrr)

Pajczaj

Ten gest w deszczu znaczy oczyszczenie. Nie uciekł, nie schował się pod parasolem czy cuś. Poczuł się przez chwilę jak główny bohater... gdy ten siedział z gorylami w deszczu. Nie oglądałeś uważnie filmu. Nie łatwo mnie wzruszyć... ale gdy to zobaczyłam ryczałam jak bóbr. Tu nie chodzi o to, że on se płacze bo ma ochotę i tęskni (nagle dusza geja się w nim odezwała ;P). Zrozumiał przez chwile jak to jest być wolnym. W końcu deszcz nie zrobi Ci dziury w twarzy, więc dlaczego masz się przed nim bronić? Bo się przeziębisz, bo... och... zachorujesz, biedactwo ;P Nie rozumiesz tego nadal? Ta scena mówi Ci o tym, że Gooding nie zapomni lekcji jaką dostał. Nauczył się czegoś ważnego nawet o sobie. Do mnie przesłanie filmu dotarło... i bardzo się z tego powodu cieszę.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Sylwusss

Jak dla mnie ten film jest po prostu genialny. Oglądałam go kilka razy i za każdym razem podobał mi się jeszcze bardziej. Film z przesłaniem i do tego wspaniali aktorzy.
pozdrowienia :D

ocenił(a) film na 8
Kie

Właśnie obejrzałem, bardzo dobry film, zmusza do refleksji, no i ten Hopkins. 8/10 :)

ocenił(a) film na 8
w00cash

Dla mnie również bardzo dobry. Nie przynudzał, przyjemnie się go oglądało, świetnie (jak zwykle zresztą) zagrał Anthony Hopkins - 8/10.

ocenił(a) film na 8
bankol

Piekny film... nic dodac nic ujac.. i posiada to co kazdy film powinien posiadac - PRZESLANIE.. i to nie byle jakie.. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
LaRRy_LuRRex

Dobry jak dla mnie ale nie ma co krytykowac innych kazdy ma swoj gust ....

ocenił(a) film na 6
Sylwusss

Nikt nie powiedział, że nie rozumie tej sceny, więc nie potrzebnie się wysilałeś :)

Film bardzo dobry, no ale jednak trzeba przyznać, że końcowa scena trochę irytuje.

blyskotliwa_bestia

I tak wszyscy pójdziemy do piachu więc przestańcie marnować czas na tym głupim internecie i zacznijcie w końcu żyć! Żyć na wolności jak goryle, a nie w sidłach tego chorego systemu i pieniędzy!

ocenił(a) film na 10
sienia4

Jak pięknie powiedziane! Zgadzam sie w 100%!
P.S. Goryle to jedne z najcudowniejszych istot na ziemi!

ocenił(a) film na 8
sienia4

Niestety to nie jest takie proste. Człowiek cywilizowany już na tyle rozwinął swój umysł, co sprawia, że musi dalej się rozwijać - taka jego natura. To jest naturalny biologiczny popęd człowieka i bardzo trudno to powstrzymać. Nawet gdyby teraz, w jednej chwili wszystko, co uważa się za cywilizowane zniknęło w jednej sekundzie, to człowiek nie potrafiłby już żyć pierwotnie, za dużo już się dowiedział, odkrył. A system i pieniądze (będące niejako elementem tegoż systemu) są środkami do ciągłego rozwoju człowieka.

ocenił(a) film na 7
blyskotliwa_bestia

Dobra, załóżmy, że film jest dobrze nakręcony, bez rewelacyjnych ról aktorskich, miła, klimatyczna muzyka, ale nie to jest najważniejsze, a przesłanie - tak to widzę. I teraz dajesz filmowi 10/10 nie rozumiejąc ludzi, którzy go 'nie docieniają'.
Wyobraź sobie, proszę, film z takim samym przesłaniem, podobnie zrobiony, ale nakręcony w rewelacyjny sposób, z powalającą muzyką, rolami życia aktorów i trzymający widza w fotelu do 10 minut po napisach końcowych. Co takiemu filmowi dasz? 15/10? Oczywiście, że te elementy może nie są najważniejsze, ale składają się na ocenę filmu. Nie krytykuję twojej 'dziesiątki', ale zastanów się zanim skrytykujesz ludzi, którzy naprawdę starają się ocenić film obiektywnie - jak ja. Bardzo mi się podobał, kocham obu głównych aktorów, ale dla mnie to nie było ARCYDZIEŁO. Przesłanie doceniam.

użytkownik usunięty
Dudeck

mi się film bardzo podobał . jest genialnie zrobiony . Jest wręcz idealny dla tych którzy , dogłębnie analizują ludzką istotę , a także psychologie ludzkiego umysłu ;) REWELACJA ;D

ocenił(a) film na 8
Dudeck

Zgodzę się z Tobą. Film miał genialne przesłanie, tym bardziej dla mnie, osoby która od dawna podziwia Dian Fossey, której pasją są zwierzęta i która marzy o wyjeździe do Afryki by badać te wspaniałe zwierzęta. Nie dałam mu jednak 10, bo czegoś mu brakowało. Nie potrafię powiedzieć czego, ale spodziewałam się że film mnie zachwyci, że będę chciała do niego często wracać. A jednak, mimo obecności mojego ulubionego aktora (Hopkins) i tak ważnego dla mnie przesłania, nie potrafię mu dać więcej niż 8. Film jest bardzo dobry, ale nie genialny.

ocenił(a) film na 5
blyskotliwa_bestia

Nudny, przewidywalny, schematyczny, sztampowy. Nic specjalnego.

ocenił(a) film na 5
blyskotliwa_bestia

nie zgodzę się, czytam opinie że film rewelacja bo ma przesłanie - samo przesłanie nie czyni filmu genialnym albo nawet bardzo dobrym. hopkins na plus i nic więcej mnie nie porwało, ale obejrzeć można
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones