PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 949
ocen
7,4 10 1 244949
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Pewnie wiele osób zje mnie za moją opinię, ale tak to już w internecie jest, że jak się komuś coś nie podoba, to od razu wołają go od
hejterów i prowokatorów :).

Nie mówię, że film nie mógł się podobać... Osobiście lubię Iron Mana i uważam, że sam Downey Jr. stworzył świetną kreację, która jest
niepodzielnie najjaśniejszym punktem produkcji we wszystkich częściach trylogii. Rozumiem, że wszystkie filmy o Iron Manie muszą być
efekciarskie i skupiają się głównie na akcji: absolutnie mi to nie przeszkadza, ale dotychczas wszystko było tworzone z umiarem. O ile
nigdy od filmów tego typu nie oczekuję realizmu, bo jak można czegoś takiego oczekiwać od filmu, bądź co bądź, sci-fi? O tyle w tej części
producenci OSTRO przesadzili. Wyglądało to efekciarsko, ale sprawiało wrażenie mocno przerysowanej i naciąganej bajeczki. Poza tym
film był straszliwie niespójny. Akcja najeżona patetycznymi, typowo hollywoodzkimi przerywnikami, których nie wciskano nam (albo
przynajmniej nie aż tyle, że głowa od tego bolała) w poprzednich częściach. Muzyka była dobra, ale czasami... zbyt głośna! bywały momenty,
że bohaterowie próbowali przekrzyczeć ogólny chaos panujący na ekranie, a ścieżka dźwiękowa skutecznie ich zagłuszała. Gdybym nie
oglądał wersji z napisami - miałbym spore problemy ze zrozumieniem wielu kwestii. Ogólnie? Klops i niewypał.
Warto też dodać mały realizm efektów specjalnych: postaci wyglądały momentami jak z filmu animowanego, aż oczy raziło. Ogólnie... nie
polecam. Na tle poprzednich części, ta wypada TRAGICZNIE.

ocenił(a) film na 8
bbbosa

akurat w tym przypadku nie jesteś żadnym prowokatorem bo wyjaśniasz co ci się w filmie nie podobało i podajesz argumenty za i przeciw gdybyś napisał temat Iro Man 3 to "gówno" to wtedy to jest prowokacja w sumie wiele osób twierdzi że najgorszy ja mam inne zdanie ale wolę 2 , bo jest czarna wdowa a twoje zdanie szanuje i pozdrawiam :)
LobeliaSakvil

ocenił(a) film na 3
bbbosa

Ja po prostu nie lubie jak glowny bohater chodzi przez ponad pol filmu chory z tragedia na twarzy. Zabraklo tego zabawnego Sparka.

ocenił(a) film na 5
bbbosa

Shane Black ma jakąś tendencję do wprowadzania "tandety". Przykładowy motyw z postacią graną przez Guya Pearce'a, Koszmarny infantylizm.

ocenił(a) film na 10
bbbosa

jest taki gatunek odbiorców kina, którzy jeśli tylko film ma odrobinę bardziej złożoną fabułę wydają wyrok: głęboko niespójny...jak widać dostało się nawet świetnie skonstruowanej i mistrzowsko spójnej trzeciej części Iron Mana

ocenił(a) film na 6
bbbosa

Podzielam Twoje zdanie, 3. najmniej mi się spodobała... ale za to w tej części Pepper pokazała klasę-rasę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones