PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 035
ocen
7,4 10 1 245035
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Do pierwszej części nawet się nie umywa. Zrobiła się z tego straszna bajeczka...pulap wiekowy
potrafi załatwić większość produkcji(jeszcze nowy robocop jakoś się obronił). Jako fan Iron mana od
najmłodszych lat(jeszcze wersja po angielsku kreskówki) jestem załamany poziomem tego filmu.
Za to co zrobili z mandarynem powinno się scenarzystę za jaja powiesić. Pozatym co w tym filmie
robi ten dzieciak?? Uwielbiam filmy Sci-Fi ale to jest bajeczka dla małych dzieci a nie prawdziwy
IRON MAN!

ocenił(a) film na 2
brodiii

Zgadzam się, "1" to rewelacyjny film, "3" dużo, dużo gorsza (o "2" nie wspominając)... A co do Mandaryna, to nie przyczepiłbym się, bo w sumie to Killian był nim, ale wkurza mnie to, że ten cały nastrój grozy, który się stworzył, został zniszczony i obrócony w jakiś marny dowcip. Także wiele innych rzeczy mi się tam nie podoba.

ocenił(a) film na 8
Starigniter

A mi to tak bardzo nie przeszkadza i przyjemnie się ogląda całość :)

ocenił(a) film na 2
Himiteshu

... A czy w "Człowieku Ze Stalii" też ci nic nie przeszkadza ?

ocenił(a) film na 8
Starigniter

W sumie

ocenił(a) film na 2
Himiteshu

..."w sumie" co...?

ocenił(a) film na 8
Starigniter

No w sumie mi nie przeszkadza nic

ocenił(a) film na 2
Himiteshu

Ech.....

ocenił(a) film na 7
Starigniter

Popieram. Film miał dobry nastrój, ale potem wszystko legło w gruzach. Oglądając film sądziłem, że będzie lepszy od jedynki, ale im dłużej tym stawał się słabszy. Też mnie wkurzyło za to co zrobili z Mandarynem. Film miał szansę u mnie przynajmniej na 8 może i 9, ale według mnie zmarnowali potencjał tego filmu.

ocenił(a) film na 2
michal98_filmweb

I ogólnie jeszcze dużo innych durnych scen. Najlepiej zobaczyć "jak Iron Man 3 powinien się skończyć", bo tam pokazują wszystkie idiotyzmy tego filmu.

ocenił(a) film na 5
michal98_filmweb

Spokojnie. Oficjalnie wiadomo, że ten Mandaryn to nie prawdziwy Mandaryn.
W oostatnim one shocie ujawniono istnienie prawdziwego Mandaryna, którym nie był ani Killian ani postać grana przez Kingsleyta.

ocenił(a) film na 2
Dealric

Jeżeli jest prawdą co mówisz, to scenariusz sam sobie zaprzecza, bo Killian krzyczał do Starka "To ja jestem Mandarynem!".

Muszę niedługo obejrzeć ponownie trylogię i zweryfikować oceny, bo mnie już wkurzają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones