PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202956}

Ja kocham, ty kochasz

Ja milujem, ty miluješ
7,6 782
oceny
7,6 10 1 782
Ja kocham, ty kochasz
powrót do forum filmu Ja kocham, ty kochasz

Tragikomiczne perypetie starego kawalera Pisty (Roman Kłosowski), nieudacznika niezauważanego przez kobiety, topiącego swoje smutki w alkoholu. Przyjaźni się z Vincem (Milan Jelic), który jest jego przeciwieństwem, gdyż na brak zainteresowania ze strony płci pięknej nie narzeka. Para głównych bohaterów, pracuje na kolei, zajmując się głównie rozładunkiem i rozwozem paczek. Roboty czasem wiele nie ma, więc suto raczą się alkoholem. Prowodyrem w tych pijatykach jest Vinco, lowelas i podrywacz, człowiek wyrachowany i potrafiący przekonująco namawiać. Pista, któremu najczęściej się obrywa za Vinca, to stary kawaler, mieszkający na wsi ze starą matką (Milada Jezkova), marzący o żonie. A już absolutnym spełnieniem jego marzeń byłby związek z Vierą (Iva Janzurova). Viera jest jednak kochanką Vinca. Jak się okazuje – nie jedyną… Urok tego brutala jest jednak tak wielki (i wprost proporcjonalny do urody), że nawet dzielenie go z kimś niespecjalnie jej przeszkadza. Kiedy jednak zachodzi w ciążę, dochodzi do awantury. Wkrótce potem Vinco umiera. To okazja dla Pisty – oferuje Vierze swą pomoc, nawet dziecko kumpla gotów jest wychować jak swoje. Sielanka trwa chwilę – Pista coraz częściej sięga po kieliszek, zaczyna robić awantury… Czy w finale zrozumie, że nie tędy droga? Chyba to raczej Viera dochodzi do wniosku, że z chłopem, nawet zapijaczonym, łatwiej niż w pojedynkę… (źródło: Kinoplay.pl)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones