PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570531}

Jack i mechanika serca

Jack et la mécanique du coeur
7,8 726
ocen
7,8 10 1 726
Jack i mechanika serca
powrót do forum filmu Jack i mechanika serca

Już od jakiegoś czasu czaję się na tę animację. Niestety nigdzie nie ma polskich napisów. Mój angielski nie jest na tyle dobry, żeby oglądać wersję z angielskim dubbingiem. Ktoś coś? :c

użytkownik usunięty
ciorciok

Byłam dokładnie w tej samej sytuacji co ty, ale już nie mogłam się doczekać więc obejrzałam tą angielską wersję i nie żałuję. Można bardzo łatwo domyśleć się o co chodzi i nawet jak nie znasz kompletnie angielskiego, możesz spokojnie sobie go załadować. A tak poza tym to polecam oglądać bajki czy animacje po angielsku bo bardzo dobrze można nauczyć się języka.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10

Popieram, też najpierw oglądałem po angielsku, później zakupiłem książkę po angielsku, a na koniec się zorientowałem że książkę to nawet przetłumaczyli na polski. Przynajmniej się podszkolę w angielskim.

ocenił(a) film na 10
ciorciok

Hej, napisy już są dostępne https://www.facebook.com/ikskoks/posts/1455628561243460?__xts__%5B0%5D=68.ARC_pd bIvXaHQkbwKlyokWtTidamvaqkOoZ-cvj4VadprzD43mOP0QrE4nDQSwuTfPjV0NUnpCdoZgS8Z6Hokj JilsSl1QzDKnL-hsFufhtzUcCT9UV7aE74wsAIQQEAWn9l7F7jkcB3mEPfUZMHu5Vna8snNAb4plWmRD SMD0vxGtyPf2iE4mhqJlsyJSY7pcyzF6SkSjL56tvG4wkKJBSAUeMUW-F0lYZIPQWfQOxGAVSDMS_sLi a_EcL-3c_TXGqAoumdMpAhk1_a8KZHMBPRHh9Ow4O4Jh8ofcQYaM9NhguK6rt_JqO6qcTj0pnVgyaHEE bZ4uB08eHeMN17up1vMg&__tn__=-R

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones