PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775955}

Jaga

7,5 38 453
oceny
7,5 10 1 38453
3,5 4
oceny krytyków
Jaga
powrót do forum filmu Jaga

daje solidne 1 bez oglądania

ocenił(a) film na 9
lpgstag

Co to w ogóle za podejście żeby oceniać coś czego się nie widziało? Filmy są zrobione świetnie ale pewnie trzeba zgnoić bo zrobione przez allegro.

ocenił(a) film na 1
mactrout

Choćby ten film był arcydziełem oskarowym to i tak dam 1, nie lubię Allegro i będę gnoić wszystko co z stajni Allegro, tak już mam ...

ocenił(a) film na 8
lpgstag

A cóż takiego złego w allegro, że aż trzeba przy okazji gnoić pracę wielu ludzi, z tymże allegro związanych od okazjonalnie po jednorazowo?

ocenił(a) film na 7
zgrit22

nie karmcie trolla

ocenił(a) film na 1
pabloantonio

Przeżywacie jak mrówka okres moje 1, dla was mogę być trollem mi to zwisa. Możecie mnie obrażać - mi to zwisa. Dla mnie Allegro jest spalone i cokolwiek nie stworzy, zawsze dostanie ode mnie solidną jedynkę. Mam swoje powody aby ich gnoić, nie lubić, nawet gdyby się Polsce przysłużyli w jakiś sposób ...

ocenił(a) film na 8
lpgstag

No tak, lepiej by był to ebay bądź amazon... Złe, bo Polskie? Tfu! Przekręty są wszędzie, ale jeśli wspierają polską kulturę, to chwała im za to.

ocenił(a) film na 1
truegod

Allegro już nie jest polską firmą, teraz jest w rękach głównie Brytyjczyków, odkąd przestała być polską firmą, podpadła mi i powtórzę po raz kolejny, choćby to był obraz na miarę Oscara to dostanie ode mnie solidne 1 i za cholerę tego nie oglądnę, mam swoje powody

ocenił(a) film na 1
truegod

Allegro już nie jest polską firmą, teraz jest w rękach głównie Brytyjczyków, odkąd przestała być polską firmą, podpadła mi i powtórzę po raz kolejny, choćby to był obraz na miarę Oscara to dostanie ode mnie solidne 1 i za cholerę tego nie oglądnę, mam swoje powody

ocenił(a) film na 7
lpgstag

Mnie, akurat nic nie obchodzi jakie oceny wystawiasz. Obrażone dziecko neostrady, którego na Allegro oszukał jakiś #januszbiznesu

ocenił(a) film na 8
lpgstag

Skoro ci to zwisa co sądzą o twojej ocenie inni to czemu wszystkich wszem i wobec poinformowałeś że dajesz 1?

ocenił(a) film na 1
Dziewczyna_19

Bo taką miałam ochotę, zabronisz mi? Możesz zignorować przecież

ocenił(a) film na 8
lpgstag

"Możesz zignorować przecież" po prostu jesteś żałosnym i niekonsekwentnym dzieckiem neostrady, wpisujesz to, żeby inni to ignorowali? Infantylna argumentacja...
Obstawiam, że jesteś podwójnie żałosny i niekonsekwentny, bo gdybyś swoje ideały sprawiedliwie przełożył na wszystkie podmioty, to mało idealistyczna rzeczywistość szybko by Cię zgniotła jak robaka i w najlepszym wypadku skończył byś jako jakiś menel...
Dzięki za stratę czasu na Twoją kwestię, która Ci zwisa...
i szczęśliwego nowego roku ;p

lpgstag

Bardziej gnoisz Bagińskiego i jego ekipę którzy odwalają kawał dobrej roboty i mają taką możliwość bo znaleźli sponsora, co z tego że to allegro? Szkoda tylko że nie najlepiej to dofinansowali bo mimo że film dobry jakościowo widać ten brak pieniążków.

lpgstag

Aić ty durna

ocenił(a) film na 1
justepierre

Oj, ale z ciebie komplemenciarz

ocenił(a) film na 1
justepierre

Oj, ale z ciebie komplemenciarz

ocenił(a) film na 8
lpgstag

Nice bait mate :)

ocenił(a) film na 9
lpgstag

typowa reakcja małego rozkapryszonego dziecka,
śmieszą mnie ludzie, którzy czegoś nie zobaczyli ale są na NIE z założenia,
nie bo nie i już! dziecinada, dorośnij

lpgstag

I szczerze...przez takich debili niektóre dobre dzieła mają zaniżoną ocenę.....

ocenił(a) film na 4
hantos

To nie jest dobte dzieło. To już obecnie robione klipy dla gier wideo są znacznie lepsze.

ocenił(a) film na 10
lpgstag

Kre*yn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones