PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6529}
6,6 1 224
oceny
6,6 10 1 1224
Jak narkotyk
powrót do forum filmu Jak narkotyk

Dla mnie film bardzo zly i bardzo dlugi - niepolecam szkoda pradu

gonia68

A ja polecam ci kupić słownik poprawnej polszczyzny. Jeśli (i o ile) go opanujesz, twoje recenzje będą bardziej wiarygodne.

erg8

Wiec NIE POLECAM - pasuje Ci teraz Ciolku ? , - slownik poprawnej polszczyzny mam opanowany - pisalam zbyt szybko, poniewaz szkoda w ogole na to bylo mojego czasu ,a Ty nie badz taki drobiazgowy ,tutaj nie o to chodzi.

gonia68

A więc, jeśli już nie dasz się namówić na słownik, zachęcam cię do pisania rzeczowych postów (skoro już musisz to robić). Recenzja typu "Film bardzo zły i bardzo długi" jak raz pasuje do ciołka.

erg8

Nie myl recenzji z ocena czy komentarzem Matolku - szkoda mi na to cennego czysu ,tak jak na wdawanie sie z Toba w polemike ,wiec nie licz ,ze odpisze - mozesz mnie obrazac jak tylko chcesz - wisi mi to obojetnym kalafiorem :D

gonia68

Oj, złe fluidy z ciebie emanują. I ciągle nic konkretnego na temat filmu.
A polskich znaków w swoim komputerze też nie masz?

erg8

Naprawde zal mi Ciebie nie masz rodzinyx, przyjaciol, znajomych ,marnujesz czas i energie na pisanie do mnie . Nie mam na klawiaturze polskich znakow ,mam nadzieje ,ze jestes usatysfakcjonowany moja odpowiedzia i dasz mi swiety spokoj .
Ps: lepiej ogladaj filmy ,bedzie wiekszy pozytek z tego.

gonia68

Mam rodzinę i całą resztę, ale mam też ubaw nakręcając tak zaburzoną osobę jak ty.
A teraz, żeby skończyć to pastwienie się, poproszę cię - starannie i poprawnie po polsku - o parę słów na temat filmu, bo miałem zamiar go obejrzeć. Jeśli nie zechcesz i stać cię tylko na obrażanie ludzi, to ja z litości zamykam temat.

erg8

To mi znacznie ulzylo ,ze nie jestes sam ,gdzies opuszczony i z nudow zadreczasz takich jak ja .
A co do filmu to tak jak napisalam cytuje "Dla mnie film bardzo zly i bardzo dlugi - nie polecam szkoda pradu"
Obejrzyj WSTYD jak nie widziales ,ten film moge polecic kazdemu .
milego ogladania

gonia68

A PRĄD TERAZ DROGI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones