PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 047
ocen
5,9 10 1 53047
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Muzyka

ocenił(a) film na 7

Czy kojarzycie jaka muzyka została wykorzystana w filmie?
Jak zawsze w filmach Kawulskiego muzyka robi największą robotę, jest idealnym tłem podkreślającym dana scenę.

ocenił(a) film na 5
jowita1993

raczej losowo wrzucone kawałki z playlisty... zupełnie nie pasują do danej sceny.

jowita1993

Szopen Rapu, Matheo

jowita1993

Przewiń sobie film na 3:03:57 i zaczyna pojawiać się soundtrack. Jeżeli czegoś nie znajdziesz to chyba bedziesz musiał poczekać bo za produkcję odpowiada Matheo.

ocenił(a) film na 7
michal_gondek

Dzięki bardzo ! :)

michal_gondek

Hej! Kto wie jaki to utwór 1:53 , gdzie Nikos wciąga kreskę i Janda opowiada ze to początek końca Nikosia i świat przyspiesza a główny bohater tak jakby w zwolnionym tempie.

reptail11

Sama szukam tego i nie mogę znaleźć;( ktoś zna ?

elfik_7_7

Wrong Signs. Kasia na IG pisała, że na potrzeby filmu powstał tylko fragment, a na dniach zrobią resztę, bo nie wiedzieli, że tak się spodoba.

reptail11

Najgorsze jest to że Shazam nie rozpoznaje :(

skate_1987

Kasia na IG pisała, że na potrzeby filmu powstał tylko fragment, a na dniach zrobią resztę, bo nie wiedzieli, że tak się spodoba.

reptail11

Ane Brun-Big in Japan

klepak_kl

To nie to

M_P_6

Guano apes - big in japan

ocenił(a) film na 5
reptail11

https://www.youtube.com/watch?v=NXb8BuBwiTY&ab_channel=VinylBEAT - ale tu go nie ma, w napisach końcowych utwór też nie figuruje. Z czasem jednak, ktoś przeczyta zapytanie, i skojarzy więc, to kwestia czasu, kiedy pojawi się odpowiedź.

ocenił(a) film na 6
reptail11

Najprawdopodobniej to utwór Wrong Signs Kasia Popowska. Tak przynajmniej wywnioskowałem z tekstu piosenki :)

sp111

Dokładnie, ale nigdzie go nie ma.

reptail11

Kasia na IG pisała, że na potrzeby filmu powstał tylko fragment, a na dniach zrobią resztę, bo nie wiedzieli, że tak się spodoba.

ocenił(a) film na 6
reptail11

Już jest na youtube :)

reptail11

Kasia Popowska- wrong signs ale nie ma jeszcze nigdzie

mateusz_belicki_filmweb

Ten kawałek siadia niesamowicie, jak to jest że nigdzie nie nie ma!? :) widzę że nie tylko ja wściekle szukam :D

mateusz_belicki_filmweb

Kasia na IG pisała, że na potrzeby filmu powstał tylko fragment, a na dniach zrobią resztę, bo nie wiedzieli, że tak się spodoba.

ocenił(a) film na 5
mateusz_belicki_filmweb

Już jest na Youtube

ocenił(a) film na 8
reptail11

Z Instagrama Matheo: "W związku z bardzo licznym zapytaniami odnośnie utworu "wrong signs" z 1h 53min filmu informuje Was, że wraz @kasiapopowska i @holyshimz czyli współautorami tej kompozycji pracujemy usilnie nad stworzeniem wersji dla Was. Na potrzeby filmu stworzyliśmy w zasadzie fragment, który to postanowiliśmy rozbudować i opublikować jeśli wytworzy się wokół niego zainteresowanie. Skoro więc się tak stało, działamy żeby pełna wersja mogła do was trafić jak najszybciej więc spodziewajcie się wkrótce informacji na ten temat".

jowita1993

Jaki tytuł piosenki kiedy Nikoś pierwszy raz wciąga.?

kesiuvts

,,Wrong signs,,

jowita1993

Też tego szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć

jowita1993

Szukam piosenki z 1h 53 min , shazam nie rozpoznaje

M_P_6

Jest to Kasia Popowska wrong signs , ale niestety nie moge znaleźć tego tego w necie. Sama Kasia udostępniła na ig

reptail11

Tak, to ta piosenka. Dziękuję ;)

M_P_6

Witam pytanko znalazłeś ta piosenkę jak nikoś ciągnie kreskę 1h 53 min nigdzie nie mogę jej znaleść ?

Domins8

Kasia Popowska - Wrong Signs.
Pewnie niedługo sie pojawi w sieci.

M_P_6

Za dwa dni premiera na yt na kanale Matheo

M_P_6

Witam jak znaleść ta piosenkę ?

ocenił(a) film na 7
Domins8

W najbliższą środę ma pojawić się coś od Matheo, wiec może chodzi również o ten numer.

M_P_6

Kasia na IG pisała, że na potrzeby filmu powstał tylko fragment, a na dniach zrobią resztę, bo nie wiedzieli, że tak się spodoba.

jowita1993

Szukam kawałka z początku. Spis na końcu filmu nie pomaga :( pliss help

marica2

Ane Brun - Big in Japan

Agata_K_3

To nie to

marica2

Ane Brun - Big in Japan

marica2

Hejka. A znacie może tytuł ostatniej piosenki - tej przed napisami, gdzie Nikoś już nie żyje.

Monia_89_filmweb

Paolo Nutini - Iron Sky

ocenił(a) film na 3
Monia_89_filmweb

Moby – One of These Mornings

marica2

Portishead Roads?

ocenił(a) film na 7
jowita1993

Ja tam szanuję użycie utworów Wardruna jeden z moich ulubionych zespołów - norweski folk w polskim gangsterniaku. Tego się nie spodziewałem.

jowita1993

Ja nie mogę skojarzyć jak nazywa się utwór zaczynający się w 16 minucie, w autobusie. Kojarzy ktoś tą piosenkę?

Filip_2321

Omega - Dziewczyna o perłowych włosach

Filip_2321

Omega - dziewczyna o perłowych włosach

jowita1993

Czy ktoś zna tytuł piosenki w scenie jak Nikoś podjeżdża pod szkole córki?

Kidsfromspace

Już mam Mavado Never believe you

Kidsfromspace

Mateusz Schmidt - Zejdzie każda ilość piosenka, a tą ktoś znalazł ? :D

Kidsfromspace

Mateusz Schmidt - Zejdzie każda ilość piosenka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones