PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 047
ocen
5,9 10 1 53047
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Ten film to kwintesencja Netflixowej przeciętności, na dodatek przypomina jakaś nieudolna kopie klimatów G Ritchiego. Slabawe to było, aż dziw bierze, ze udało się zaangażować kilku naprawdę dobrych aktorów, oczywiście nie chodzi o Krolikowskiego…

ocenił(a) film na 4
BalcerekZiutek

Udało się zaangażować bo kasa na stół. To film typu : zróbmy trochę pastiz, trochę hołd dla klasyków. Przecież jesteśmy miernotami więc nie zrobimy dobrego filmu. I co z tego? Przecież ludzie i tak obejrzą. Moja współlokatorka ma Netflix to nieraz coś obejrzę. Dziw mnie bierze że za to ludzie jeszcze płacą. Polecam powrót do starych filmów. W nowych nie ma już czego szukac

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Caspersky

mam netflixa a właściwie login hasło mojej ex wiec czasem coś zobacze. zgadzam się lepiej obejrzeć coś starego po raz drugi czy trzeci bo współcześnie nie ma czego szukać, a jeszcze płacic za to w kinie? no cóż klientela mało wymagająca dlatego powstają takie gnioty

ocenił(a) film na 6
BalcerekZiutek

Już nie przesadzaj. Netflix wypuszcza tyle złych filmów, że ten, jeden z niewielu polskich, daje radę. Poza tym, przyrównywanie stylu Kawulskiego do Guy'a Richie, serio???

ocenił(a) film na 5
sweet_anger

Tam nie ma słowa przyrównanie tylko nieudolna kopia więc każdy powinien zrozumieć o co chodzi autorowi wpisu, ale ze słowem styl Kawulskiego trafiłeś. Obejrzałem dwa z trzech jego filmów i od razu widać, że styl to on ma. Niestety nie do końca w pozytywnym znaczeniu.

ocenił(a) film na 1
sweet_anger

Guy Richie przerobiony na Króla Lwa lub Pretty Woman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones