PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 274
oceny
4,9 10 1 48274
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

Średni?

ocenił(a) film na 7

to chyba jakieś nieporozumienie zbiorowe... Dawno nie widziałem takiego filmu przepełnionego zabawną ironią i groteską... nie wiem jaka grupa widzów oglądała i nikomu nie ubliżam ale domyślam się, że pewnie bawią was filmy typu "Najlepsza komedia tego roku!" promowane za pomocą kasy a nie opinii widzów... A to przykre bo film naprawdę wart polecenia !

ocenił(a) film na 6
bloodlikevine

Faktem jest, że na tle polskich komedii ostatnich lat ta się bardzo pozytywnie wyróżnia. Zwykłe, ale niebanalne i nieprostackie, kino rozrywkowe.
No i fantastyczna Dominika Kluźniak.

Su_albo_Andy

I couldn't agree more

ocenił(a) film na 5
Su_albo_Andy

tak, to jest zwykłe kino rozrywkowe, troszeczkę napięcia, więc można powiedzieć, że komedia kryminalna, ja zaśmiałam się parę razy w głos, więc uważam, że takie denne to nie jest

ocenił(a) film na 8
bloodlikevine

Jesli ktoś szukał ambitnego filmu z przesłaniem to na pewno nie znalazł-ale żaden inteligentny człowiek sie raczej tego nie spodziewał?Idąc na film wiem czego mogę oczekiwać ..Zazwyczaj rodzaj jest określany.."Jak się pozbyć..." jest rozrywkową komedią.. Genialną :)) Uśmiałam się do łez..Polecam każdemu , kto umie patrzeć z przymrużeniem oka na życie i nie stara na siłę pokazać innym że ogląda filmy tylko wysokich lotów..Ocena filmu niesprawiedliwa ,zgadzam się :)

bloodlikevine

hmm nie brałabym pod uwagę oceny z filmwebu, czytałam wypowiedzi takich co to filmu nie oglądali (co najwyżej zwiastun) a od razu dają 1/10 bo polski. To akurat wyczytalam na forum innego filmu, ale sądzę, że i tutaj te,ż to miało miejsce.
Mnie się film bardzo podobał, całkiem inny od reszty, taki spoko

ocenił(a) film na 2
apukm

niekoniecznie, ja przed chwila skonczylam ogladac i z czystym sumieniem daję 1/10... katastrofa..

adisenchanted

hmm no wiesz... aż z ciekawości zobaczyłam twój profil i jak zobaczyłam bajeczki disneya oceniane na 10 i z serduszkiem to już wszystko było dla mnie jasne.

ocenił(a) film na 2
apukm

co chcesz od bajek Disneya? lepsze niż to gówno, o którym rozmawiamy w temacie xd

ocenił(a) film na 2
apukm

besides, nikt cie nie zapraszał na mój profil, dyskutuj o filmie, a nie o moim guście filmowym i 'bajeczkach disneya' :)

adisenchanted

Wyczuwam zażenowanie i irytację. De gustibus est disputandum. A więc nie muszę otrzymać zaproszenia żeby obejrzeć twój marny profilek hahahahahahhahahhahahahahahahhahahahahahah

apukm

"marny profilek" dawno nie czytałem niczego tak gimbusiarskiego ;d

adisenchanted

ohohoho boimy się krytyki, już nie mogę zobaczyć twoich ulubionych filmów:(((((( dlaczego to zrobiłaś???
<rotfl>

ocenił(a) film na 2
apukm

żebyś sobie porotflował/a :D :D :D jakiej krytyki, bo jeszcze żadnej nie czytałam ;>

ocenił(a) film na 2
apukm

żebyś sobie porotflował/a :D :D :D jakiej krytyki, bo jeszcze żadnej nie czytałam ;>

adisenchanted

spokojnie nie musisz się powtarzać...

ocenił(a) film na 2
apukm

:*

adisenchanted

zabrakło "loffciam"

ocenił(a) film na 2
apukm

koffciam <3

ocenił(a) film na 7
adisenchanted

myślę, że wzajemna 'adoracja' jest zbędna w tym wątku.

ocenił(a) film na 1
bloodlikevine

Racja, totalna katastrofa. Ledwo dobrnelam do konca. Ocena to nieporozumienie, Noe wiem czemu jest tak wysoka. A co do bajek Disneya to jak porównywać malucha do mercedesa. Tu maluchem jest cellullit

azuloscurocasinegro

Ocena jest o minimum jeden za niska. Piątka to minimum dla tej komedii.

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

jesteś emocjonalnym dzieckiem, gust masz na poziomie 7-latki dlatego nie rozumiesz komedii dla dorosłych

bloodlikevine

"domyślam się, że pewnie bawią was filmy typu "Najlepsza komedia tego roku!" promowane za pomocą kasy a nie opinii widzów" - tylko, że właśnie my jesteśmy tymi widzami, a i celulit był nieźle promowany :). Mi się nawet podobał w stosunku do innych propozycji komediowych ale wolę chyba te starsze komedie.

ocenił(a) film na 3
bloodlikevine

Dominika Kluźnik i właściwie nie wiele więcej. Sam pomysł nie był zły, ale gdzieś się minął z głównym założeniem i żartem w pełni. Patrząc na inne komedie jakimi nasza rodzima kinematografia ostatnio nas raczy, ta nie wypadła tragicznie, ale po prostu średnio. Żarty proste, troszkę oklepane, takie zwykłe, nie mylić z prostackimi! Ocena 5/10, chyba nikogo nie urazi, ani nie zadziwi.

ocenił(a) film na 3
Joey15

Nie spodziewałam się filmu wysokich lotów. Obejrzałam bo miałam ochotę się pośmiać, spodziewałam się czegoś choć trochę w klimacie "Lejdis". Niestety rozczarowałam się kompletnie - przez cały film zaśmiałam się dokładnie dwa razy. Rozumiem że ten absurd, przerysowanie i groteskowość były zamierzone, ale wg mnie wyszło to bardzo słabo. Scenariusz marny, gra aktorów też nie jest na najwyższym poziomie. Dla mnie 3/10.

ocenił(a) film na 8
Jovita8989

a moim zdaniem było znacznie lepsze niż Lejdis, ktore też było raczej srednio udana kopia testosteronu, ktorego to ekranizacja tez byla raczej taka sobie...

ocenił(a) film na 3
kozaq

No wybacz ale w "Lejdis" jak się komuś nie podobała fabuła to przynajmniej scenariusz był taki, że można było się pośmiać (chociaż zgadzam się że "Testosteron" był lepszy). Natomiast tutaj wg mnie nie było śmieszne prawie nic ;/ Może mamy inne poczucie humoru ;)

bloodlikevine

Mnie ten film rozwalił na łopatki. Pamiętam jak byłam w kinie z kumpelami, to po skończonym seansie , one do mnie na co to ja je zabrałam, a ja do nich to wy nie macie poczucia humoru, czy nie potraficie się wyluzować, widać nie trafiłam w ich gust:) Film jes naprawdę extra , jak na polską a komedię , a w dodatku prześwietna gra aktorska jak dla mnie:)!!!

bloodlikevine

Popieram !! 4.9!?!?!?

ocenił(a) film na 9
bloodlikevine

To nieporozumienie zbiorowe wynika z tego ze:
- reżyserem jest autor kilku strasznych gniotów : odjąć 4 punkty,
- film jest polski a to już odejmuje mu co najmniej następne 4 punkty,

Ocena jest demokratyczna a wiadomo ze ludzie, zwłaszcza w wieku dorastania kierują się uprzedzeniami, zasłyszanymi opiniami lub oceną którą widzą, obejrzą 5 minut i leca do filmweba oceniać, w najgorszym wypadku dyskutować o filmie.

Demokracja to system w którym wybiera większość a wiadomo że większość jest siła odciągnięta od pługa. Nawet jeśli " Zielona Mila" kogoś nudziła to nie da jej mniej niż 6 bo przecież inni patrzą... Zresztą to kraj ludzi bez poczucia humoru, bez luzu, bez smaku a w dodatku tchórzliwy.

ocenił(a) film na 3
bloodlikevine

Słaby troll 2/10

Koryo

Sam jesteś troll. W miarę niezła komedia. 5/10 to minimum jakie można dać temu filmowi.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Jak na standardy Saromonowicza 10/10, ale film broni się słabo. Parę seksistowskich żarcików o facetach rozbawiło mnie pod koniec. Ogólnie humor nie jest taki zły, zwłaszcza jak na polskie kino w którym komedia slapstickowa uchodzi za szczyt wysublimowanego humoru. Wymęczyła mnie bezsensownie ciągnięta a okropnie przewidywalna fabuła i pretensjonalne, nierealne bohaterki.

ocenił(a) film na 9
Koryo

Ale jakby grały kreatury z Hollywood dałbyś 7, taka prawda. Wysoko oceniasz dobre męskie kino, byc może masz za duży kij w doopie sztywniaku żeby wyluzować i pośmiać się z mówionych po polsku żartów i czarnego humoru dla kobiet.

ocenił(a) film na 3
Brumhilda

Przecież mówię, że jak na standardy Saromonowicza 10/10. Jakby główna rolę obsadził Schwarzenegger albo Tom Hanks to dałbym co najmniej 8.

ocenił(a) film na 9
Koryo

Dawno po dupie nie dostałeś. Kobiecości w tobie za grosz..

ocenił(a) film na 8
bloodlikevine

cóż, film nie podoba się fanom komedii romantycznych i serialu M jak Miłość - po prostu nie ogarnęli filmu ;)

negrita84

kornelia.matejko

ocenił(a) film na 10
bloodlikevine

It's just comedy. Don't kill a joy Man.....

ocenił(a) film na 7
bloodlikevine

Zupełnie nie rozumiem takiej niskiej ocen. Przez te oceny długo się zbierałem, Aż w końcu trafiłem na niego w telewizji i mnie połknął

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Juz wielokrotnie zweryfikowałem prawde „ocena ogółu nie nie powinna wpływać na ocenę jednostki” film jest genialny w swojej prostocie i humorze odbiorcy tego filmu na poziomie co najmniej 6* maja poczucie humoru - tyle

ocenił(a) film na 7
bloodlikevine

Prawda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones