PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 281
ocen
4,9 10 1 48281
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

Bardzo słaby!

ocenił(a) film na 2

Kilka niezłych tekstów to za mało.

filmowiec102

zamiast filmu polecam tylko zwiastun

filmowiec102

Film jest po prostu tak głupi że aż śmieszny i ma (w niektórych momentach) całkiem niezłe teksty, ale nie jest to film do którego się wraca.

ocenił(a) film na 3
karson_z

Dokładnie tak... Po Saramonowiczu spodziewałam się jednak czegoś więcej niż głębokie teksty o penisach. No cóż :)

filmowiec102

normalnie to mam alergię na niskobudżetowe polskie komedyjki, hurtowo puszczane w kinach, dlatego do końca nie rozumiem dlaczego akurat ten nawet mi się spodobał .. sama sobie się dziwię, ale - momentami on był dla mnie autentycznie ZABAWNY. ;o
ogólnie, dużo lepszy niż się po nim spodziewałam ;]

filmowiec102

Kilka fajnych tekstów to rzeczywiście za mało. Przereklamowane kino i tyle..

ocenił(a) film na 6
filmowiec102

Film jest rewelacyjny, ale potrafią go zrozumieć tylko Ci, którzy eksperymentowali z używkami. Oddaje klimat pojmowania spraw, ciągu rozumowego i przedstawiania rzeczywistości jaką widzi się choćby po spaleniu, np. kadry jak z filmów, przerysowana rzeczywistość, sybmole, towrzenie slangu, czy sieci kłamstw sprawiające, że pewne z pozoru proste zdarzenia zamieniają się w parodię. Genialny, jednak nie dla wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones