PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 283
oceny
4,9 10 1 48283
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

Celulit oceniłem na 3/10.Film dla mnie nie był ani komiczny,ani gra aktorska jakaś zachwycająca,ani fabuła jakaś rewelacyjna,przesłanie też słabe.Co miesiąc czytam miesięcznik "Film" (od dechy do dechy).Jak dla mnie jest obiektywnym źródłem informacji,komentarzy,recenzji.Z tego też tytułu cenie tą gazetę i w 80 % zgadzam się z ocenami.Ale...właśnie w "Filmie" Celulit ma 4/6.Co oznacza że całkiem dobrze jest oceniony.Rozumiem że nie mam się co równać z krytykami,ludźmi którzy żyją z filmu całe życie (za co ich cenie i szanuje skądinąd),ludźmi , dla których nie byle jaki film już będzie dobry.Celulit jednak dla nich widocznie jest dobrym.Dlatego pytam Was filmwebowicze: - w czym ten film jest taki dobry że w miesięczniku ma taką ocenę?Wytłumaczcie mi,dajcie jakieś przykłady,może wizje jaka kierowali się krytycy przy wystawianiu noty temu filmowi.Z góry dziękuje.Noty swojej i tak nie zmienię ale każdą opinię szanować będę.Pozdrawiam!

brusik

Witam czytelnika Miesiecznika Filmu tez czytam Film od 2003 r co do recenzji nie wiem Filmu nie widzialem moze krytyk cos zobaczyl w tym filmie doszczegl cos w nim wyjatkowego ja tez uwazam że Film pisze dobre i obiektywne recenzje zawsze nimi kierowalem pojsciem do kina i sie przewaznie nie zawodzilem .

ocenił(a) film na 4
kinoman1985

"obiektywne" recenzje? a co to za cudo? -- ja nie znaju ;)

co do "Cellulitu", odniosłem wrażenie, że jest tak głupi i absurdalny, że aż momentami całkiem nieźle udaje mu się odtworzyć atmosferę starych polskich komedii "Hydrozagadki" czy jakiegoś Barei; oczywiście to wszystko zostało sążnie przemielone przez tvnowską szkołę filmową (czy też amerykańskie standardy komediowe - zwał jak zwał) i ostatecznie wyszła sieka, ale dość strawna i oglądalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones