PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 277
ocen
4,9 10 1 48277
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

Cieszę się, że obejrzałam ten film. Scena o żuku gnojarzu mnie rozwaliła. Ale takie poczucie humoru trzeba czuć, tak jak czuje się książki . Wiktora Pielewina

ocenił(a) film na 8
zmanierowana

Zgadzam się.Jak od bardzo dawna nie uśmiałam się tak na polskiej komedi.Od paru ładnych lat u nas są praktycznie tylko wcale nie śmieszne "komedie" romantyczne ,które moim zdaniem są do dupy."Jak się pozbyć Cellulitu"-jak najbardziej polecam ;)

ocenił(a) film na 9
Dagusia540

dokladnie! w ogole nie rozumiem tak niskiej oceny tego filmu, ktory ogladalam juz pare razy i to zawsze na poprawe humoru! ;) Mecwaldowski znowu pokazal klase i talent, a dziewczyny o dziwo tez daly rade. koniec koncow, film swietny, zabawny, lekki, polecam wszystkim ;)

ocenił(a) film na 7
dedaczka

Zgadzam się w 100%. Ostatnio polskie komedie są na niskim poziomie, związane z historią romantyczną lub podtekstem erotycznym wgl. nie bawiącym.
Naprawdę spodziewałam się lepszej oceny.

LadyEwelina

Czyli waryo obejrzeć? Rzadko oglądam polskie komedie bo:
a) Nie są smieszne
b) Są żenujące i prymitywne ( przynajmniej niektóre)
c) Mam dosc oklepanych aktorów ktorzy są wszędzie. Ale widze tutaj, że odeszli od tego schematu.

ocenił(a) film na 9
Sasayaki

oj taaak, naprawde mozna sie milo zaskoczyc! trafilam na ten film zupelnym przypadkiem i jest jednym z moich ulubionych, wiec ogladaj bez obaw! ;))

ocenił(a) film na 10
dedaczka

dokładnie, a humor rewelacja, jak widze po niskiej ocenie - nie dla kazdego a szkoda, dla mnie bomba! jakis sztywny ten kraj ...

merylicious

Wiesz, nie obraźcie się, ale o Kac Wawa też wszyscy mówili, że albo Polacy nie rozumieją jakie to jest "śmieszne" albo że to sztywny kraj.

ocenił(a) film na 10
Sasayaki

Kac Wawa to jednak troche inny film, "teoretycznie" bardziej przeciąga typowe stereotypy i grzeczność takie tam. Chociaż nie oglądałam mniejsza.

merylicious

Jak sie pozbyć cellulitu to chyba jedyna polska komedia w ostatnich latach, która raz, że jest zabawna, a dwa ma takie elementy zbrodni i tajemnicy.
Nie wiem jak Wy, ale ja do samego końca prawie nie podejrzewałam kto jest prawdziwym rzeźnikiem

ocenił(a) film na 10
Sasayaki

Dokladnie ;D

ocenił(a) film na 7
merylicious

Też dziwi mnie tak niska ocena tego filmu ale cóż są gusta i guściki ... Jak na polską komedię jest naprawdę świetna , kilka scen rozwaliło mnie konkretnie. Oglądałam kilka miesięcy temu , a dziś chyba skuszę się i obejrzę jeszcze raz.

zmanierowana

Oglądałam wczoraj, oglądałam dziś. Świetna komedia, ekstra teksty, niezła fabuła. Polecam wszystkim z poczuciem humoru. Nudziarze niech oglądają dramaty wojenne :)

ocenił(a) film na 6
ankalepianka

Z tekstami się zgodzę, potrafią zniszczyć :D Ale tak jak to ktoś wyżej napisał, poczucie humoru trzeba mieć :) Osobiście polecam :)

ocenił(a) film na 8
mrozzu

bardzo fajny film, według mnie wybija się, biorąc pod uwagę inne komedie polskie... teksty były najlepsze, mnie szczególnie przypadł do gustu z paleniem bananów :D k... ja tym dziecko karmię?? :D:D:D

ocenił(a) film na 8
zmanierowana

Film zaskoczył mnie niesamowicie-oczywiście pozytywnie.Genialny.

ocenił(a) film na 10
zmanierowana

Jakie teksty :)) Najlepsza komedia jaką w życiu widziałam ;DD Najlepszy moment jak Krystian wszedł z pistoletem do pokoju z takim głośnym : "W dupę??!" No i potem zaczęło się :D Już czuję jakie jaja musiały być podczas kręcenia tego filmu :)

ocenił(a) film na 3
zmanierowana

wszyscy jesteście za reklamą..ok. jako obiektywny widz dam ocene 3 bo film tyle jest wart. To nie jest polska komedia tylko jakiś szajs i na prawde nic nie było tam śmiesznego. Skoro naciągacie oceny róbcie to z honorem bez tych wylewnych tekstów

cymeess

Zgadzam się z przedmówcą. Jeden z najgorszych filmów, jakie obejrzałem ever. Jest kilka dobrych scen z tekstami, które mnie po prostu rozwaliły i w zasadzie film opłaca się obejrzeć tylko dla nich. Poza tym "Jak się pozbyć cellulitu" nie reprezentuje sobą nic wielkiego.

cymeess

No i tu się również zgodzę, dobrze, że widziałam ten film na HBO, a nie w kinie.
Faktycznie były śmieszne może dwa momenty ( właściwie wymiana zdań). Od początku przypuszczałam kto jest Rzeźnikiem.
Poza tym nawał wulgaryzmów, idiotyczne zakończenie,. film nie niesie żadnego przesłania.
Nie dziwcie się użytkownicy Filmwebu, że niektórym się nie podoba, o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 8
Shui

"Poza tym nawał wulgaryzmów" A widziałaś/widziałeś amerykańskie komedie, talk show'y itp. itd., jak tak to nie przeginaj z tym nawałem wulgaryzmów! Nie bądźmy takimi moralistami, że jedno przekleństwo a my się chowamy po stołach.
Film może się bardzo podobać albo bardzo nie podobać, nie przewiduje raczej innej sytuacji.

dVinci

Co dla Ciebie nie jest wulgaryzmem dla mnie może być. Jesteśmy różni i niech tak pozostanie.
Nie jestem moralistą ni bigotką, sama używam słów uznawane za niecenzuralne.
Wszystko powinno mieć swój "smak" i wyczucie.

ocenił(a) film na 8
Shui

Wydaje mi się a właściwie jestem pewien, że nie zrozumiałeś mojego postu. Pozwolę sobie przypomnieć kawałek mojej i Twojej wypowiedzi:
""Poza tym nawał wulgaryzmów" A widziałaś/widziałeś amerykańskie komedie, talk show'y itp. itd., jak tak to nie przeginaj z tym nawałem wulgaryzmów!"
Słowo "nawał" odnosi się do ilości a nie określa czy słowo było przekleństwem czy nie. Wybacz mi ale w wyżej omawianym filmie było praktycznie zero podwórkowej łaciny w porównaniu np. z American Pie, Bad Boys itp. itd.. Przykładów mógłbym mnożyć.
Ogólnie zgadzam się z tym co napisałeś w odpowiedzią na mój post ale absolutnie nie odnosisz się do moich słów.

dVinci

Czasem ignorancja jest najlepsza, gdy wyczuwam, że dana osoba usiłuje coś mi udowodnić na siłę.
Pozwolę sobie na swoje zdanie.
Nawał wulgaryzmów razi mnie w przypadku, gdy nic innego nie wnosi do filmu.

ocenił(a) film na 7
zmanierowana

"ale żeby małpie kości kobietom do grobu podrzucać?... Faceci są zdolni do wszystkiego!"
:D

ocenił(a) film na 1
zmanierowana

Tez mam w dupie opinie krytykow ale...luuuudzie.Widocznie wystarczy jak jakas "znana" morda dupa powie i juz jest smiesznie.1

ocenił(a) film na 8
yossarian3x

Czyli dobra komedia według ciebie to taka gdzie nikogo nie znasz? Bije brawo za pomysłowość.
Inna sprawa, że Kot to dawno w jakiejś komedii nie nie grał. Chodź w "Yumie" był świetny ;)

ocenił(a) film na 1
dVinci

Slucham???Czy ja cos takiego napisalem???Twoja wypowiedz,odpowiedz na moj post jest tak glupia i niedorzeczna ze...Naprawde mam to napisac???Dobra...moim zdaniem dobra komedia jest wtedy dobra,kiedy jest dobra a kiedy jest do dupy to jest papierem toaletowym lacznie z aktorami,ktorzy sa,bylo nie bylo,dosc istotnym elementem filmu i niewazne czy maja znane nazwisko,czy tez nazywaja sie Kot.Jedyne co pomaga to talent,umiejetnosci danego aktora ale z takim scenariuszem cale el ej z ju es ej by nie pomoglo.
Moze ty pomyslales ze rozsmieszyla by mnie "dupa"wypowiedziana przez kogos mi nieznanego???Troche racji masz.Twoj post byl taka "dupa" i nawet mnie rozsmieszyles.
Znajac zycie odpowiesz uniesiony ambicja...Wiec niech plynie Twoje "srebro",ja zadowole sie "zlotem".

ocenił(a) film na 3
zmanierowana

No muszę szczerze powiedzieć, że jestem mile zaskoczona :D Przypadkiem kilka razy trafiłam na zwiastuny na HBO i pomyślałam, że może warto obejrzeć chociaż kawałek. Okazało się, że było warto go obejrzeć dwa razy i pewnie jeszcze mi się to zdarzy przynajmniej raz. Super film nie do porównania z innymi polskimi komediami ostatnich czasów. Naprawdę zabawny :)

ocenił(a) film na 1
zmanierowana

po obejrzeniu tego żałosnego filmu uswiadomilem sobie , ze zmarnowalem 2 godziny wakacji !!!!


... uszy dalej mnie bolą od wku*wiajacego głosu rudej bohaterki ; P

ocenił(a) film na 9
hruscik666

Mi się podobał. W Polsce powiedzmy szczerze dobrych komedi nie ma za dużo, za Lejdis to moja druga ulubiona komedia. Nie kiewruję się oceną bo tutaj to różnie bywa. Każdy ma swój gust i własne poczucie humoru. Zakończenie może trochę nie trafione ale i tak czy siak jestem na tak :)

MrsLovely

To niby była komedia, ale ja może raz się zaśmiałem...Film bardzo przeciętny.Jedynie Boczarska dawała radę xd

ocenił(a) film na 8
zmanierowana

"Czuję, taką wiesz, głębię głębinową, że tylko ryby głębinowe są w stanie ją ogarnąć. Tę głębię tak czuję."
hahahahaha ;D Ja też nie mogę zrozumieć tak niskiej oceny na Filmwebie, ale Polacy rzadko podchodzą do filmów z dystansem..;P

ocenił(a) film na 8
zmanierowana

Bardzo dobra polska komedia, dawno takiej nie widziałam. Czarny humor jest naj najbardziej wskazany nam w te obłąkane czasy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones