PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 280
ocen
4,9 10 1 48280
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

rewelacyjne dialogi!!

ocenił(a) film na 8

dawno nie widziałem filmu z tak zabawnymi dialogami!! polecam film jako niewymagającą komedię. zaznaczam, że warto wyłącznie w celach rozrywkowych.

ocenił(a) film na 10
malki7

Zgadzam sie.. :D ogladałam go już wiele razy i jest świetny.. dobrani aktorzy do rol i wszystko tak jak ma byc :D .. mi osobiście sie podoba bardzo tak jak wszystkim znajomym.. :D dla tych którzy zniechęcili się ocena lub wszystkimi złymi komentarzami.. i dajcie się zwieśc temu.. jesli lubicie komedie to polecam.. na początku moze wydawać sie dziwny.. ale potem rewelacja :D .. warto zobaczyc i nie dawac się zmanipulować przez innych :D

ocenił(a) film na 6
Linka1999

Poprzedniczka wszystko wyjęła mi z ust :) No niestety nie jest to film dla nie lubiacych tesktow typu "cos ty k**wa ocipiala, w mogile jeses.........'' Ale oczywiscie polecam, swietny film. Za**bisci aktorzy, ktorzy fenomenalnie odegrali swoje role. :)

ocenił(a) film na 8
takietam1234

Zgadzam się całkowicie - świetna polska komedia, z bardzo dobrymi dialogami, a przy okazji pastisz niedorzecznych thrillerów. Aktorsko wyśmienicie, przede wszystkim Kluźniak i Mecwaldowski - genialne role.
Zapraszam do przeczytania mojej recenzji: http://krzysztofinski.blogspot.com/2013/08/maniak-ocenia-8-jak-sie-pozbyc-cellul itu.html

ocenił(a) film na 9
krzysztofinski

Racja, racja, racja x 100! Dawno się nie uśmiałam tak podczas oglądania komedii. Teksty cudowne, a scena z sauna pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 6
megabum32

Zgadzam się, dialogi fajne, miło się oglądało, mnie się film bardzo podobał, trochę pokręcony, ale jak na polski całkiem dobry. Polecam

ocenił(a) film na 7
malki7

zgadam się z komentarzami wyżej. Nie można od razu skreślać filmu na wstępnie, on się rozkręca. Jeśli ktoś polubił Lejdis to ten film również przypadnie mu do gustu. Jak dla mnie genialny, taka właśnie ma byc komedia - lekka, przyjemna z fenomenalnymi dialogami . " jakby powiedział poeta - mniam mniam " :D Facetom może się nie spodobać, ale kobietki : to film na babski wieczór :D " ja bym na Ciebie nasikała gdybyś tego potrzebowała " <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones