PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 372
oceny
7,4 10 1 133372
6,9 17
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

Nie wiem skąd tyle krytyki na temat tego filmu. Mnie osobiście bardzo sie podobał. Postać pana Groo prześmieszna i przesympatycza. Bajka z tzw.morałem- prawdziwa bajka powinna mieć morał. Jest akcja, jest humor- dla dzieci i ten dla dorosłych. Końcowa solówka taneczna Groo to prawdziwy majstersztyk. Polecam,może nie koniecznie dla najmłodszych dzieci, ale takie od 6 lat w góre powinny być zachwycone

ocenił(a) film na 9
mitsuko76

A mnie też się bardzo podobał. Uśmiałam się serdecznie. Bajka bardzo przyjemna i ciepła. Taka jak powinna być. A dzieciaki które przyszły na seans się zaśmiewały. Nawet mój mąż, który jest raczej negatywnie nastawiony do takich produkcji wyszedł z kina zadowolony. Minionki górą :)

ocenił(a) film na 7
mitsuko76

Trailer mnie zachęcił, poszłam, na początku filmu trochę się wynudziłam, ale od chwili kiedy [SPOILER] Groo zaadoptował dziewczynki [SPOILER] robiło się coraz lepiej i w końcu wyszłam z kina zadowolona. Dzieciaki, jak to dzieciaki, śmiały się tylko wtedy jak ktoś się przewracał/został ugryziony/pobity/wyleciał w powietrze, ale poza tymi momentami i tak wydawały się dobrze bawić.

MB999

pisze się Gru

mitsuko76

piszę się Gru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones