PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 253
oceny
7,4 10 1 133253
6,9 17
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

Co to ma niby być, jakieś zmutowane Tic-Taki? I czemu wszyscy się nimi tak jarają?? Gdziekolwiek je widzę, mam ochotę się porzygać :-P

ocenił(a) film na 7
dorotagniedziejko1998

Niektórzy muszą narzekać, żeby tylko ponarzekać.

grzechu_84

Po prostu wkurza mnie, że wszyscy dookoła się tym tak strasznie podniecają, jakby to było coś fajnego. Poza tym wyglądają strasznie obleśnie. :-P

dorotagniedziejko1998

Szczerze to podzielam Twoje zdanie. Nie zamierzam oglądać żadnej z tych części. Im bardziej pełno szumu wokół tej serii tym bardziej mnie one odpycha.

ocenił(a) film na 7
Heller1304

A ja się będę bardzo dobrze bawił oglądając po raz kolejny całą sagę tej wspaniałej kreskówki, nie na pohybel wam i nie dlatego że taka jest moda. Mnie po prostu to się podoba :). Miłego wku**ania się :)

Heller1304

To ty chyba jesteś z jakiejś rady parafialnej; oni chętnie protestują przeciwko sztukom i filmom, których nie mają zamiaru oglądać.

mak65

Oglądałem Kler, więc się zamknij. :v

Heller1304

A co ma do tego "Kler", durny ćwoku? Mówimy o krytykowaniu przez ciebie filmu, którego nie zamierzasz oglądać.

mak65

Cóż akurat ja oglądałem animacje - Też nadal nie rozumiem zachwytów co niektórych od można obejrzeć, to właściwe tyle rewelacji uważam nie ma.

buterfly

Nie rozumiesz. Nie chodzi mi o krytykowanie tego filmu; chodzi mi o krytykowanie filmu, którego NIE MA SIĘ ZAMIARU OGLĄDAĆ.

mak65

Rozumiem ciebię ;) - Chodzi mi o to że się z nim zgadzam, mówi to osoba która animacje oglądała ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Rozumiesz kogo? Polska mowa, trudna mowa?

Proponuje odnieść się do tematu rozmowy, tak wiem, to wymaga wysiłku, prościej jest upomnieć z powodu błędu.

ocenił(a) film na 7
dorotagniedziejko1998

Nie wiem czemu ale mi przypominają larvy z takiego serialu larva a gdy to widzę to też mnie aż głowa zaczyna boleć

ocenił(a) film na 4
dorotagniedziejko1998

Niewykorzystany potencjał. Rozczarowuje.

ocenił(a) film na 4
Pastor1

Rzeczywiście, badziewie niesamowite.

ocenił(a) film na 8
dorotagniedziejko1998

ja je znam z naklejek na bananach

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

Po prostu podobają się dzieciom, bo są "źmieżne"

ocenił(a) film na 8
dorotagniedziejko1998

Rzygaj. Tylko w samotności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones