PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 750
ocen
7,3 10 1 13750
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Pytanie wiecznie powracające przy tego typu filmach (tzn. NOT made in hollywood), czyli czy będzie nam dane kiedykolwiek zobaczyć ten film w Polsce?
W najbliższym czasie chyba mało realne ale może kiedyś, kiedyś...
A myślę, że naprawdę warto byłoby aby jakiś dystrybutor się nim zainterseował, zwiastun sugeruje film naprawdę ciekawy i inny od całej reszty produkcji jakie się nam, zwłaszcza w lecie, serwuje.

ocenił(a) film na 10
aster

Będzie, dzięki SPInce. Ale kiedy, to nie wiem - proszę, żeby chociaż na jesień! Film zapowiada się cudownie, oddałbym wszytskie "MI:3" i "Piratów..." itp., żeby to zobaczyć.

Manni

:)
No to w takim razie super! Ale skąd masz takie informacje? Sprawdzałam na stronie Spinki i nic na ten temat nie znalazłam :(

ocenił(a) film na 10
aster

Na stopklatce. Jest tam też przybliżony termin polskiej premiery - jesień 2006!:)

aster

Wspaniale! Właśnie dowiedziałam się o tym projekcie i bałam się czy to nie będzie kolejny spośród tych ciekawych i niebanalnych, które u nas przepadają w nierównej walce z amerykańskimi kontynuacjami prequeli remake'ów koreańskich/japońskich horrorów wymiennie na nowe części "Americam Pie" lub kolejne wersje tej samej komedii romantycznej ;) Gondry plus Garcia Bernal - to się zapowiada co najmniej intrygująco...

Lady_Snape

Już wiadomo,że premiera bedzie 17 listopada, nie moge sie doczekac - zapowiada się ciekawie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones