PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 306 345
ocen
7,9 10 1 306345
7,9 31
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka
maladzonaga

Ja! :) Super baja, mam 21 lat i wciąż muszę się rozklejać na takich historiach no...

EnBlanka

Zgadzam się. Myślałem, że bajka jak wszystkie inne, cudownie, pięknie itd. itp. Ale końcowa scena z nogą dosyć mocna jak na bajkę... ;)

Ounterios

dokładnie, zaskoczyła mnie

ocenił(a) film na 9
Ounterios

Bo to jest dosyć nietypowa animacja, zwykle filmy tego typu to komedie które głownie mają na celu doprowadzić widza do śmiechu.

ocenił(a) film na 9
EnBlanka

Ja z filmów DreamWorks do tego filmu mam największy sentyment, nigdy mi się nie nudzi.

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Ja również ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Dzięki Ci o Wielka/ki za tą informację! Jeden z moich ulubionych filmów animowanych. Na milion procent będę oglądała :D

użytkownik usunięty
maladzonaga

Ja raczej nie będę oglądać całego, ale chciałabym jeszcze raz zobaczyć scenę gdy chłopiec wyciąga rękę, a smok po chwili wahania przytula głowę do jego dłoni. Wstyd się przyznać, bo przecież to tylko bajka, ale naprawdę łza mi popłynęła.

maladzonaga

no ba że tak ! jeden raz mi nie wystarczy ! fantastyczna jest ta bajka. nie ma opcji żebym jutro jej jeszcze raz nie obejrzała. :)

ocenił(a) film na 9
isobel

To witam w klubie ;D

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Najśmieszniejsze, że przed chwilą oglądałem z bratem, a teraz sprawdzam ocenę na filmwebie i widzę, że na TVN idzie ;p

maladzonaga

Obejrzałam kolejny raz i .... świetnie się bawiłam. Uwielbiam ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones