PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 306 336
ocen
7,9 10 1 306336
7,9 31
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

dlaczego ten film nie ma pierwszego miejsca w rankingu światowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ogłuchliście)

ocenił(a) film na 9

Bo racja jest jak rzyć, każdy ma swoją. I o gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
vodka85

Też oślepłeś i nie widziałeś co napisałem.

ocenił(a) film na 9

Ża mało dałeś wykrzykników więc oślepłem i nie widziałem co napisałeś.

ocenił(a) film na 10

Cóż.... każdy ma inny gust, więc film ten może być równie dobrze na pierwszym miejscu, jak i na 100 miejscu. I proszę, nie krzycz na nas ;_;

użytkownik usunięty

Ależ po co te pretensje? xD

ocenił(a) film na 8

Nie ma pierwszego miejsca, bo jest wiele DUŻO lepszych filmów

ocenił(a) film na 8

Sorry,ale dla mnie 151 miejsce jest dobre, a nawet zawyżone. Ja obejrzałam ten film animowany raz i co? Zwykła animacja, żadnego dzieła nie widzę. I pomyśleć,że taka Kraina Lodu ma 223 miejsce... Co prawda to tylko mój gust,ale nie powiesz mi chyba,że ten film animowany, zasługuje na wyższe miejsce od "Króla Lwa", czy "Ojca Chrzestnego"?

ocenił(a) film na 9
Malinowak

Od ojca chrzestnego może i nie ale od króla lwa zdecydowanie tak ;)

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Dobra, dobra to tylko opinia twoja,ja tak i tak będę uważać,że "Król Lew" jest lepszy :)

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Nie zgadzam sie z tym, król lew jest lepszy :)

ocenił(a) film na 9
KD10

To jest moja opinia, Król Lew to już klasyka a HTTYD to współczesny film i na te miano musi sobie zapracować.

Malinowak

Król Lew jest słaby. :<

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Aha? Ale chyba nikt nie powie,że "Jak wytresować smoka" jest lepsze od "Króla Lwa"? Może się nie podobać,ale porównywać klasyk do zwykłego filmu animowanego -_-

Malinowak

Ja powiem.

"Jak wytresować smoka" jest lepsze od "Króla Lwa".

Nie uznaję czegoś takiego jak klasyki. Albo coś jest dobre lub nie, niezależnie w którym roku powstało.

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Czy ktoś Ci karze uznawać klasyki? Wymień mi 3 argumenty, które potwierdzą twój wybór. Tylko nie pisz o fabule-każdemu się podoba inny typ fabuły

Malinowak

Muzyka-w HTTYD jest nieziemska, a w szczególności "Test Drive" i "Forbidden Friendship", chociaż cały soundtrack był przepiękny.

Poruszane tematy(?)-fabuła w HTTYD jest niezwykle sztampowa, ale zrobiony w całkiem świeży sposób. Świetnie przedstawione relacje głównego bohatera z ojcem i draśnięcie tematu niepełnosprawności. Tak, wiem to było tylko kilka sekund i nikt się tym kompletnie nie przejął, ale pierwszy raz spotkałam się z takim czymś w animacji i to jest oczywiście wielki plus.

Postacie-W HTTYD są ciekawsze i po prostu lepsze. W Królu Lwie jest wyraźnie podzielone "ten dobry, piękny i szlachetny, a tamten zły,brzydki, niemający żadnych skrupułów ani uczuć". W HTTYD są po prostu bardziej ludzkie i wiarygodne.

Prócz tego HTTYD ma niesamowitą animację, ale to by było nie fair porównywanie tego do Króla Lwa, w końcu między tymi filmami jest kilkanaście lat różnicy.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Król Lew jest klasykiem bo powstał w latach 90 kiedy naradzały się filmy tego typu. Tak samo jak Beatlesi, byli jako pierwsi i dlatego ich muzyka to klasyk.

maladzonaga

Piękna i Bestia jest lepsza.

ocenił(a) film na 8
Blaxi

"Piękna i Biestia" jest napewno gorsza od "Króla Lwa"

Malinowak

Wszystko jest lepsze od Króla Lwa. :<

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Tutaj się akurat nie zgodzę. Nie lubię pięknej i bestii chociaż nie uważam że to zły film. Być może mam takie zdanie dlatego że nie lubię baśni.

maladzonaga

Też nie przepadam za baśniami, ale mam takie zboczenie, że kocham Piękną i Bestię. To jeden z niewielu filmów z Disneya, które lubię.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Bo to też klasyk.

maladzonaga

Wsadźcie se w dupę te klasyki. -.- Użyj mózgu.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

To że nie uznajesz pojęcia klasyk to nie mój problem. Dla mnie klasyk to film który ludzie oglądają nawet kilka lat po jego premierze i ciągle do niego wracają.

maladzonaga

Nie uznaję, no bo nie ma czegoś takiego jak klasyk. Chociaż jeszcze bardziej mnie denerwuje jak ktoś mi mówi, że mam coś obejrzeć lub przeczytać "bo to klasyk". No wjuźwiające to jest.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Takiego podejścia nie mam.

maladzonaga

I dobrze. :>

maladzonaga

moim zdaniem user Blaxi wywodzi się z młodszego pokolenia i nie wychował się na Królu Lwie może i dlatego nie rozumie fenomenu tej animacji.

Anakin_Skywalker

Czyli cała siła tej animacji jest stąd, że jest stara? Czy naprawdę tylko rok produkcji kwalifikuje ją do dobrych filmów?

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Mógłbyś podać mi argumenty świadczące o lepszości JWS od "Króla Lwa". Mogę teraz stwierdzić,że taki "Kac Wawa" jest lepszy od "Ojca Chrzestnego", a jak spytają mnie o uzasadnienie swojej opini stwierdzę,że taka "Zielona Mila" jest lepsza. Więc uzasadnij swoją opinie :)

Malinowak

"Muzyka-w HTTYD jest nieziemska, a w szczególności "Test Drive" i "Forbidden Friendship", chociaż cały soundtrack był przepiękny.

Poruszane tematy(?)-fabuła w HTTYD jest niezwykle sztampowa, ale zrobiony w całkiem świeży sposób. Świetnie przedstawione relacje głównego bohatera z ojcem i draśnięcie tematu niepełnosprawności. Tak, wiem to było tylko kilka sekund i nikt się tym kompletnie nie przejął, ale pierwszy raz spotkałam się z takim czymś w animacji i to jest oczywiście wielki plus.

Postacie-W HTTYD są ciekawsze i po prostu lepsze. W Królu Lwie jest wyraźnie podzielone "ten dobry, piękny i szlachetny, a tamten zły,brzydki, niemający żadnych skrupułów ani uczuć". W HTTYD są po prostu bardziej ludzkie i wiarygodne.

Prócz tego HTTYD ma niesamowitą animację, ale to by było nie fair porównywanie tego do Króla Lwa, w końcu między tymi filmami jest kilkanaście lat różnicy."

Malinowak

Ty też uzasadnij swoja opinię "dlaczego Król Lew jest lepszy". Oczywiście oprócz argumentu "bo jest stary i jest klasykiem".

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Dlaczego?
-Pokazanie śmierci Mufasy i zwłok.Nie ma wiecznego szczęścia.Ta scena pokazuje dzieciom,że każdy umrze.
-Muzyka.Nie twierdzę,że w JWS jest okropna,ale te piosenki w "Króle Lwie" są przepiękne i nadługo pozostają w pamięci
-Te dwa filmy są zrobione w dwóch różnych technikach komputerowych,"Król Lew" jest przepięknie zrobiony,JWS nie ma według mnie cudownej animacjii,ale tego nie można za bardzo porównywać

ocenił(a) film na 9
Anakin_Skywalker

Ja jestem rocznik 98' i osobiście uważam że Król Lew to jedna z najlepszych animacji.

użytkownik usunięty
Malinowak

Jak wytresować smoka jest lepsze od króla lwa.

Króle Lew-9
JWS-10

ocenił(a) film na 10

jak wytresować smoka to jeden z lepszych filmów animowanych jakie widziałam. Król lew... No cóż, jest starszy i bardziej dla dzieci mniejszych, ale też arcydzieło.

Gimbaza nie próżnuje. Jak dla mnie ten film to ckliwe gówno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones