PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736976}

Jak zostać kotem

Nine Lives
6,1 34 219
ocen
6,1 10 1 34219
3,0 7
ocen krytyków
Jak zostać kotem
powrót do forum filmu Jak zostać kotem

Hej, co się właściwie stało z Puszkiem w ostatnich kilku minutach filmu? Rozumiem, że Puszek został zamieniony ciałem z tym biznesmenem. W pewnym momencie gdzieś w środku filmu ciało tego biznesmena obumarło, czyli tak naprawdę to Puszek umarł. Później biznesmen w ciele kota zginął, kiedy skoczył wraz z synem z wieżowca i w tym momencie znów zamienił się ciałami. Sęk w tym, że nikt nie pokazuje co się stało z Puszkiem (najprawdopodobniej i tak umarł, bo zginął już będąc w ciele biznesmena - i to chyba było kluczem do powrotu do swojego ciała, czyli śmierć w ciele kota). Na tyle to rozumiem, tylko najdziwniejsze jest to, że w ostatnich sekundach filmu Puszek wraca cały i zdrowy, a zaklinacz gada coś o dziewięciu życiach - tego kompletnie nie zrozumiałem. Nawet gdyby Puszek umarł i wrócił, to ten licznik życia powinien zmaleć, a nie wzrosnąć, prawda? Może mi to ktoś wyjaśnić?

ocenił(a) film na 5
IdolwSzutrab7

Ciało nie obumarło, a Puszek nie stracił przez to życia. Na początku filmu sprzedawca powiedział, że jest to 8 życie kota, czyli przedostatnie (życia były liczone 1 do 9). Kluczem było poświęcenie siebie dla rodziny. Spadając z nieba wrócił do swojego ciała, a kot zniknął(do sklepu zoologicznego), świadczy o tym brak wielkiej czerwonej plamy przed wieżowcem.

ocenił(a) film na 9
rafi_6

W którymś momencie filmu mądra lekarka stwierdziła oficjalnie zgon mózgu. Przestał on po prostu funkcjonować. Sęk w tym, że w tym momencie w tym ciele był prawdziwy Puszek, a nie ten biznesmen. Reasumując to świadomość Puszka umarła w ciele biznesmena. Ja to tak rozumiem. No i fakt przed wieżowcem kota nie było - to było dziwne.

ocenił(a) film na 5
rafi_6

poza tym, że film bez sensu, to dziwne, że syn skaczący z wieżowca nie starał się uratować znajomego kota....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones