PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736976}

Jak zostać kotem

Nine Lives
6,1 34 213
ocen
6,1 10 1 34213
3,0 7
ocen krytyków
Jak zostać kotem
powrót do forum filmu Jak zostać kotem

muszę przyznać, że pomysł podkładania jego głosu pod Kevina-Franka Underwooda-Spaceya to najbardziej żenujące dokonanie w historii polskiego dubbingu. Uszy mnie bolały podczas oglądania samego trailera. Równie dobrze mogli wziąć Pazurę... A nie, stop wróć, to musiał być Kot, bez niego nie byłoby marketingowego efektu :/

Ragnar

Oj tam, dobrze zagrają

Ragnar

wgl jedno zasadnicze pytanie: po ch*j robią te dubbingi? W filmach animowanych to jeszcze jakoś to znoszę, ale w reszcie, no proszę was...

iza_bela96

Ten film to akurat gniotowaty familijniak dla najmłodszych pokroju Stewarta malutkiego, więc nie ma co się czepiać, ale przy tych filmach z PG 13 i powyżej, to jak najbardziej się zgadzam, dubbing to gówno

Ragnar

Zgadzam się, bardzo słaby film.

ocenił(a) film na 1
Ragnar

Katastrofalny dubbing nie pozwolił mi dotrwać nawet do 1/4 filmu - 1/10 !!!

Szpila_1308

Żenujące w takim razie oceniać film, którego się nawet w ułamku nie widziało. Chciałam przejrzeć opinie i zobaczyć czy jest sens obejrzeć z młodszą kuzynką, ale widzę że nic mi one nie dadzą, bo są zafałszowane przez nawet nie ćwierćinteligentów, którzy nawet angielskiego nie byli w stanie się nauczyć, żeby obejrzeć film w oryginalnej wersji językowej.

ocenił(a) film na 1
MartaCO2

Troszkę mi się przykro zrobiło. Masz,chyba, kompleksy. Pozdrawiam.

Szpila_1308

Przykro się zrobiło, bo jesteś niedouczona? - to się ucz, a nie użalaj nad sobą. I rozwiewając wątpliwości - nie, nie mam kompleksów. Więc diagnoza równie słaba co znajomość angielskiego.

ocenił(a) film na 1
MartaCO2

Bardzo serdecznie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Mi sie z kolei przykro zrobilo ze ktos wystawia ocene za bycie niedojda i leniem. Filmy z dubbingiem to dno, dlatego jak ktos ma z tym problem to niech znajdzie wersje z napisami, ewentualnie lektorem. Polecam oceniac filmy, a nie trefne wersje ktore psuja ich odbior

ocenił(a) film na 1
Grompel

Cieszy mnie stwierdzenie, że cytuję: filmy z dubbingiem to dno i ja właśnie za ten dubbingowany film wystawiłem swoją ocenę. Mam nadzieję, że wpadnie mi w ręce wersja z lektorem lub napisami i wtedy powrócę do jego oceny. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Ragnar

Co prawda House of Cards nie oglądałem ale heh, mamy kandydata do dubbingu Franka Underwooda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones