PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 200
ocen
7,4 10 1 130200
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Na filmie nie byłem, może i jest fajny, ale odrzuca mnie to, że 90 % pozytywnych komentarzy piszą profile, które przez wiele lat od założenia oceniły raptem kilka filmów i nigdzie indziej ich nie widać, albo takie założone "przedwczoraj"... Smutne to, że nawet tutaj dochodzi do oszustw i manipulacji...

ocenił(a) film na 5
Uwaga_na_trolle

Film co najwyrzej sredni. Wyjatkowo slabe sa te nadente komentarze kiedy robi za narratora. Normalnie cytaty jak od mistrza Yody. Sceny walk tez srednio wiarygodne.

antykubus

Dokładnie. A teraz tu mnie dwóch takich oszustów zaatakowało poniżej - przypadkiem dzień po dniu... jak widzisz, to wciąż trwa

ocenił(a) film na 9
Uwaga_na_trolle

Zglos tez moje konto. Trolu

pawlo7666

A gdzie ja trolluje? Gdzie skłamałem "nie -trollu"???? Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem atakuj ludzi

ocenił(a) film na 10
Uwaga_na_trolle

Moje też możesz zgłosić - założyłem dzisiaj i oceniłem na 10. Akurat dzisiaj miałem ochotę ocenić to założyłem dzisiaj i oceniłem - to jakieś przestępstwo?

Spiter_PL

Pewnie nie przestępstwo, ale żenada i oszustwo to na pewno

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

Długo się zbierałem żeby go zobaczyć, bite 8...mnie też zgłoś

egon618

Nie muszę nic zgłaszać, wystarczy ze na twój profil spojrzę i od razu widać kto jest kto. Ile ci płacą za te ósemki i promowanie patologii w kinie?

ocenił(a) film na 9
Uwaga_na_trolle

Uwaga_na_trolle to konto Stuhra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones