PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 069
ocen
7,4 10 1 130069
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Brawo

ocenił(a) film na 8

Poszedłem z nastawieniem że zobaczę gniota o mafii natomiast to jest jeden z najlepszych filmów roku 2019 i nie tylko polskich. Brawo - Polecam

Patryk_Siebert

po takiej opinii chyba się skuszę, mimo, że nie przepadam za kinem gangsterskim ;)

ocenił(a) film na 8
jagodowamilosc

Mam nadzieję że się spodoba. Wszystkiego dobrego w nowym roku

Patryk_Siebert

Dzięki Maciek

Patryk_Siebert

uwaga to jest troll konto do fake newsów i czarnego marketingu

ocenił(a) film na 1
a__s

FILM NA MAX 4/10 - FAŁSZYWE KONTA NA FILMWEB ZAWYŻAJĄ OCENĘ !!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
gustawZwyzimy

a ty kto? papryk vegeta chowajacy sie pod fejkowym (zalozonym dzis kontem)? xD

ocenił(a) film na 9
gustawZwyzimy

Oj Papryka, ty to naprawdę nie masz co robić... Wracaj do swoich Botoxów.

ocenił(a) film na 8
a__s

fake konto XD no ciekawa sprawa jak się tobie film nie podobał to nie oznacza że konto musi być fake. Pozdrawiam wszystkich fałszywych co filmy oglądają a co do Vegety Paprykowej to nie przepadam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
a__s

Skończony debilu że się tak grzecznie wyrażę. Jeśli Ci nie odpowiada moja opinia i uważasz że film jest brzydki to idź to i powiedz swojej mamusi.

Patryk_Siebert

to nie jest twoja opinia tępa pało tylko to co dostałeś w sms-ie od dystrybutora :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Patryk_Siebert

idź do roboty zamiast dorabiać na takiej gównianej robocie. długopisy chociaż skręcaj :)

a__s

Wiem ze wam.fighter nie wyszedl.bo zostal pazdzierzem roku a Wy wisicie ludziom.kase
Ale zeby tak trolowac o falszysych kontach? Frustraci

Kinomaniakwarszawski

piłeś - nie pisz xD

ocenił(a) film na 9
a__s

Dobrze że ostrzegasz że Twoje konto jest tylko do fake newsów!!!

ocenił(a) film na 6
Patryk_Siebert

Z tym najlepszym filmem 2019r to zes pojechal ,film na max 6 czyli obejrzec mozna I zapomniec.

ocenił(a) film na 10
przemas_x

No chyba kolego żartujesz, film akurat daje do myślenia

ocenił(a) film na 5
przemas_x

Ja bym ujał, że max 6.5. To przeciętny film i te świetne spowolnienia akcji, jak jakiś Matrix :D

ocenił(a) film na 8
Patryk_Siebert

film jest z 2020 roku, no to na chwilę obecną to dla mnie też najlepszy film tego roku na świecie, ale wiadomo że to się zmieni.

Z jakiej strony by nie patrzeć, to na pewno bardzo solidna rozrywka. Trochę za dużo nawrzucali tej muzyki, wolałbym dłużej ciągnąć jeden kawałek niż żeby zmieniać co pół minuty.

ocenił(a) film na 8
RipRoy

Widziałem ten film w 2019 dlatego tak napisałem. Trochę tak ale jak na polski film to i tak jest zajebiście.

ocenił(a) film na 8
Patryk_Siebert

wlasnie jestem po seansie, warto bylo pojsc zgadzam sie z kolega

ocenił(a) film na 9
psgbiuro

Też się zgadzam z opinią. A rzeczywiście śmiesznie, ludzie którzy założyli konto tylko po to żeby nawyzywać innych od trolli, żeby zaniżyć opinię filmowi, wykłucają się że sami nie są trollami. Mega popłakalam się.

ocenił(a) film na 8
krolewna1991

Mam tak samo :-D
Film mega pozytywnie oceniają ludzie, którzy mają tu konta po pięć, dziesięć lat a nawet więcej. I oni są oskarżani o bycie płatnym troll-kontem? Więc co? Ktoś założył konto 10 lat temu, aby po latach podbić ocenę filmu? Logika na poziomie guana :-D

ocenił(a) film na 8
Patryk_Siebert

nawet przyzwoity to fakt. Całkiem konkretnie przedstawiony, dla mnie dobra rozrywka

ocenił(a) film na 8
grzes_sulima

Dziękuję wszystkim za opinie. Już się trochę bałem że to ja jestem kretynem wszystkiego dobrego w nowym roku.

ocenił(a) film na 1
Patryk_Siebert

swietnie nazywać film "HISTORIA PRAWDZIWA" dla pieniędzy ! a na wstępie pisać że wszystko zmyślone ! przecież w polsce są analfabeci i nikt i tak nie przeczyta :(

ocenił(a) film na 5
djdjdjdjddj

Film dla niewymagajacego widza, ktory bezkrytycznie odbierawszystko co chcial przekazac rezyser.
Nie pisze jest to najgorszy film, ale do dobrego filmu mu daleko.

ocenił(a) film na 1
Patryk_Siebert

autorowi tematu polecam kawalek liny i wysokie drzewo aby nie namawial nikogo wiecej

ocenił(a) film na 8
Patryk_Siebert

To ja dodam od siebie, że film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył na tle wszystkich papryk.
Bardzo dobrze zagrany, w końcu jakieś nowe, młode twarze. Taka laurka lat 90. Spodziewałem się tandety, a tu miłe zaskoczenie. Gwoli ścisłości - na fw od 2005, 1300 filmów ocenionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones