PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 339
ocen
7,4 10 1 130339
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Nakręcony ładnie, zdjęcie klimatyczne, kolorowe.. Muzyczka też spoko. Tyle pozytywów. Klimat lat 90' bardzo słabo oddany - kto wtedy mówił 'mordo' nosił fryzury jak młody Walden I rurki? Teksty rynsztokowe, niestety pozbawione jakiegokolwiek klimatu. Do 'Psów 3' się nie umywa, bardziej zalatuje Vegą. Ciężko przebrnąć, po godzinie miałem dosyć. Widać inspiracje np. 'Odwróconymi' niestety brak pomysłu na sceny, testy, postacie. Główny bohater też jakiś miałki i bezpłciowy jak dla mnie. Wszystkim sprawiał łomot, a posturę miał dosyć przeciętna raczej.. Za piękne to i kolorowe jak na mafijne lata 90' wystarczy spojrzeć na zdjęcia czy filmy z tamtych czasów jak nosili się Pershing i jego koledzy. Nawet niezawodny Jan Frycz nie zdołał uratować sytuacji...

ocenił(a) film na 3
derlo88

Dobry komentarz:)

ocenił(a) film na 7
derlo88

A dla mnie lepszy od Psów 3, gdzie nie podeszła mi ta strzelanina jak na wojnie. Teksty rynsztokowe? A bandyci maja recytować Szekspira:)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones