PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 191
ocen
7,4 10 1 130191
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Kolejny

ocenił(a) film na 4

Kolejny film qrwo języczny?

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Nie musisz nam pisac co robisz ze swoim jezykiem...

ocenił(a) film na 4
z8k

Łooooo ale ześ mi pocisnął.. tylko że Twój komentarz nie ma sensu.. To było pytanie :) Ale widzę że Ty obejrzałeś ten film i oceniłeś bardzo wysoko. Możesz mi napisać ,co w nim jest takiego REWELACYJNEGO? To że utożsamiasz się z bohaterem, jesteś typowym Sebą i bycie gangsterem śni Ci się po nocach ?

ocenił(a) film na 1
mikula1991

Podobno film to jeden wielki festiwal wulgarności z gwałtami, erotyką i nagimi genitaliami obu płci. Jakim cudem to jest od 15 lat a nie od 18? Dziwny jest ten kraj.

ocenił(a) film na 9
Meldondg_Lord

Dziwne jest to, że zabijanie setek osób na ekranie jest powszechnie akceptowane a jedna scena seksu czy nagości budzi obrońców moralności ;)

ocenił(a) film na 1
z8k

W filmie nie ma jednej sceny nagości czy seksu. Faceci ciągle są pokazywani z genitaliami na wierzchu a kobiety są traktowane jak dziwki.

ocenił(a) film na 7
Meldondg_Lord

Podobno, czyli nie wiesz, ale piszesz. Owszem, scen seksu moim zdaniem trochę za dużo, ale nie razi. Nie wiem skąd twierdzenie że kobiety traktuje się jak dziwki, dziewczyna głónego bohatera tak traktowana nie jest, a jest główną postacią żeńską. A że film obrazował światek kryminalistów, więc wielokrotnie w filmie były prostytutki, więc nie dziwne że były traktowane stosownie do ich zawodu XD

Meldondg_Lord

Potwierdzam, film bardzo wulgarny i naszpikowany erotyzmem w negatywnym tego slowa znaczeniu.

użytkownik usunięty
Meldondg_Lord

Ale chyba nie liczylas na wykwintny jezyk i poetyckie dialogi w filmie o brutalnych gangusach?

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Nie chce mi sie z tobą gadać ale mam jedno pytanie- po kiego zaprosiłaś mnie do znajomych? :D

ocenił(a) film na 4
z8k

Nie chce Ci się gadać czyli brak Ci argumentów:) chyba sobie kpisz, nie zapraszalam Cię , chyba że przez pomyłkę wcisnełam jak obczajałam ocenę tego gangsterskiego filmidła !

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Za to ty zasypalas mnie milionem argumentów :D

Zaprosiłaś, zaprosiłaś- mogę ci screena przeslać- wyszło szydło z worka, ciągnie cie do typowych Sebów :*

ocenił(a) film na 4
z8k

Widocznie wcisnełam , tak jak pisałam.
Jak na typowego Sebixa za mocny w gębie nie jesteś . :D

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Oj tam oj tam, staram się być szarmancki. Btw. jaka zmiana foty :o

ocenił(a) film na 4
z8k

No i co z tego :D teraz ześ się doooyebał do fotki , wtf ? xD

ocenił(a) film na 9
mikula1991

E tam doyabał, przecież nie piszę że zła jest tylko wyrażam zdziwienie!

ocenił(a) film na 4
z8k

Nie wiem co w tym dziwnego...

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Nic, jest ok. Tak tylko zauwazylem zmiane zdjecia, nie musisz doszukiwac sie podtekstow :p btw. Czy ty ten film ocenilas na 8? I co byl qrwojezyczny?

ocenił(a) film na 4
z8k

Nie oceniałam, bo go nie obejrzałam jeszcze. Znowu coś nawciskałam , to tylko moja znerwicowana natura :<

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Lol ;) to daj znac jak zobaczysz, smiesznie bedzie jak ci spodoba jednak.

ocenił(a) film na 4
z8k

Nom , możliwe ale wątpliwe.

ocenił(a) film na 3
mikula1991

Niestety. Qrwy lecą jedna za drugą...

jude_4

W produkcjach "dokumentalnych" typu Drwale, Wyburzacze czy inni fachowcy język jest bardzo podobny, szczególnie gdy mają z czymś problem.

W zeszłym roku w firmie gdzie pracuję ekipa budowlańców robiła mały remont, k...y i ch.… latały w powietrzu non stop.

Że o rozmowach knajpianych niby wykształconych "polityków" nie wspomnę.

A ty się dziwisz k...m latającym w filmie tzw. gangsterskim? Jakiego języka byś tu oczekiwał? Dialogów Miodka z Bralczykiem?

ocenił(a) film na 7
mikula1991

Jak na film gangsterski wulgaryzmów niewiele, i zazwyczaj użyte w kontekście i na miejscu. Nie wiem gdzie inni doszukują się nadmiaru.

ocenił(a) film na 4
Bogus9990

Acha , w ten sposób :) baaardzo jestem ciekawa, film jak widzę jest bardzo dobrze odbierany przez publikę, ma 8 , gruuubooo =) obejrzę go napewno, choć do kina się na niego nie wybiorę..

ocenił(a) film na 9
mikula1991

Co do **uja?! :D

ocenił(a) film na 8
mikula1991

Ja, mimo przekleństw i nadmiaru sexu wyciąg am z niego coś innego, miłość, determinacja, wierność przyjaciołom, lojalność po śmierć.

ocenił(a) film na 4
marta_2222

Łoooo to takie trochę wartości jak prosto z tekstów polskiego hip hopu :p a było jeszcze yebanie psów i konfidentow? xD
Ludzie co z wami? Czy naprawdę o tym że trzeba szanować rodzinę i kochać tych którzy na to zasługują musicie się dowiadywać z filmów?

ocenił(a) film na 8
mikula1991

To nie o to chodzi.Bierze Pani zbyt dosłownie to wszystko.To pewien obraz,całość i tak to traktuje. Nie będę wyliczać haseł czy scen ,które mi się nie podobały,bo tak było , przekleństwa i nadmiar sexu nie są w moim stylu. Niektóre sceny mnie mierziły,owszem.Natomiast obraz całościowo,gra aktorska i pewien przekaz filmu mi się podobały i proszę to zaakceptować, nie może Pani zmienić czyjejś opinii,każdy ma swoją.

ocenił(a) film na 8
marta_2222

Mam podobne odczucia.
Co do wulgaryzmów, scen seksu, scen morderstw, bicia itp no cóż pokazany został świat gangsterów a nie kobiecych spotkań przy kawce.
Mi sie podobał, rzeczywiście główny bohater pokazał czym dla niego jest lojalność i trzymanie się zasad, lojalność i miłość
Polecam!

ocenił(a) film na 1
mikula1991

zakłamany film w tytule "historia prawdziwa" dla pieniędzy naiwnych 8 latków :)

ocenił(a) film na 3
mikula1991

Bardzo trafny komentarz. Szkoda że nie ma takiej kategorii na filmwebie. Wtedy bym więcej nie stracił 2 godzin. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones