PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 200
ocen
7,4 10 1 130200
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Ciekawa jestem, czy na Was też wywarła takie niesamowite wrażenie scena ślubu, przeplatana morderstwem Ułomka...? Mnie przeszyły ciarki... Gratuluję pomysłu twórcom filmu.

danzie1

W "Ojcu chrzestnym" był przecież podobny zabieg, tylko oczywiście tam był chrzest ;)

ocenił(a) film na 8
nox0n

Masz rację... nie skojarzyłam tego... co nie zmienia faktu, że scena robi niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 10
nox0n

Faktycznie, zawsze do PL wszystko dobiega z czasem, ale ewidentnie tworcy ida w dobrym kiedunku

ocenił(a) film na 8
danzie1

Co za utwor leciał podczas tych scen ?

ocenił(a) film na 8
piotruchowy

Czy to czasem nie było to: "Led Zeppelin Immigrant Song"? Na pewno ta piosenka była w tym filmie, tylko teraz już nie pamiętam, czy akurat w scenie ślubu...
W ogóle to jestem zachwycona ścieżką dźwiękową ale nie udało mi się znaleźć soundtrucku ani nawet listy utworów. Może wkrótce coś się pojawi? Za to wyczytałam ciekawostkę, że muzycznie to najdroższy film w Polsce, bo "Poza 3 ilustracjami muzycznymi większość to utwory kupione. W taki sposób tworzyli swoje filmy Scorsese, Tarantino i wielu innych reżyserów"...

ocenił(a) film na 9
danzie1

Deep Purple - Child in Time, a pod koniec Moby - Extreme Ways jeszcze chyba leciało Dżem- czerwony jak cegła w filmie.

ocenił(a) film na 8
danzie1

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3_6czBltZXjMOLTrsV72iihyFn8KHcaK

ocenił(a) film na 9
danzie1

I Breakout z Tadeuszem Nalepą zrobiło robotę

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

Deep Purple - Child in Time

ocenił(a) film na 9
danzie1

Scena chyba najlepsza w calym filmie, mnie to rozwalilo jak sie przedstawiali na początku Łom i łomek :D

ocenił(a) film na 1
danzie1

scena ślubu Kobiety, która myślała że mąż zarabia miliony na taksówce, a jak koleżanka jej uzmysłowiła że to nie realne ta się zdziwiła :P nazwa filmu powinna być FARMAZON DLA PIENIĘDZY dla dzieci w wieku 6-12 :)

ocenił(a) film na 8
danzie1

Dla mnie najlepsza scena w filmie. Za nią dorzuciłam jedną gwiazdkę do oceny. Wspaniale dobrany świetny kawałek Deep Purple.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones