PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 339
ocen
7,4 10 1 130339
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Gdyby nie ten teledyskowy format wyszedł by z tego naprawdę przyzwoity film gangsterski.Naprawdę wstawki co 10 minut co lepszych kawałków z kanonu muzyki popularnej nie uczyni filmu lepszego.Baaa...Po boleśnie przedłużanej scenie wesela zaczął mnie już wręcz irytować taki sposób opowiadania historii.Reżyser ten sam błąd popełnił w swoim wcześniejszym filmie(Underdog), gdzie również w nieskończoność przedłużał trening bohatera co skutkowała efektem odwrotnym do zamierzonego-zamiast przykuwać uwagę widza, zaczął męczyć.Apogeum tego "teledyskowego" stylu osiągnął w.....UWAGA SPOILER....końcówce filmu robiąc z głównego bohatera Jasona Bournea za sprawą piosenki Moby-ego, która wybrzmiewa zawsze w końcówkach filmów o przygodach tego agenta...KONIEC SPOILERA...To czym film stoi to bohaterowie,montaż czy dynamika do której wcale nie trzeba co chwila dokładać na siłę jakiś cool kawałków aby wszystko wyglądało realistycznie i naturalnie.Film na pewno jest godny uwagi wg. mnie, ale na przyszłość wolałbym jednak żeby pan Kawulski ograniczył się z tym na siłę dodawaniem sławnych utworów dla podkreślania sytuacji...Wystarczy dobry kompozytor i nie trzeba nic więcej;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones