PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 367
ocen
7,4 10 1 130367
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Ta średnia i zachwyty to chyba opłacone.
Jest to film niesamowicie nierówny, chaotyczny. Z jednej strony zaczyna się jak abstrakcyjna komedia w stylu Guya Ritchie, żeby potem stać się „ ciężkim” męskim kinem w stylu „Goodfellas” tylko pod warunkiem że kręciłby je Kawulski, a grali Ci panowie co grają.
Wiec jest to po prostu kino klasy B wiarygodniejsze nieco niż filmy Vegi i z może nieco lepszym aktorstwem.
Mam unlimited, wiec pieniędzy nie żałowałem jednak nie chciałbym za to zapłacić.

ocenił(a) film na 4
loku64

Podobnie. Gdyby nie Unlimited raczej bym tego filmu nie sprawdził. Poza tym chciałem się przekonać czy ta klakiernia w komentarzach ma rację. Film teledyskowy z męczącą dwugodzinną narracją z offu. Za dużo prymitywnych dialogów. Aktorstwo było dobre. Jak dla mnie reżyser pozazdrościł Vedze, bo jest to ta kategoria filmów.

ocenił(a) film na 8
loku64

Nie dostał am ani grosza, a film MA PRAWO mi się podobać

ocenił(a) film na 4
marta_2222

Oczywiscie ma prawosię podobać. Film ma podejrzanie wysoką średnią i pełno wychwalających komentarzy wszędzię, a obiektywnie patrząc daleko temu filmowi do arcydzieła.

ocenił(a) film na 8
loku64

Ja nie lubię gangsterki,to wogle nie mój typ filmu.Ale ten ma coś w sobie,czego wytłumaczyć nie potrafię.Gra aktorska bardzo dobra,główny bohater mnie urzekł,mimo iż pewne sceny były okropne. Miłość,lojalność,przyjaźń po śmierć, to odczytałam z tego filmu,a nie sceny sexu. Nie wytłumaczę ...to jest tak, jak kobietą która nie jest zbytnio urodziwa,ale jak mówią wszyscy ona ma to coś ,czego nie ma ta najładniejsza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones