PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 367
ocen
7,4 10 1 130367
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Wydawałoby się że najsłabszym ogniwem jest reżyser bo ma małe portfolio, bo znamy go z Underdoga. No ale Kawulski jest wizjonerem, robi filmy dla funu, bo lubi i akurat on nic nie musi. Ma w cholerę kasy z gal KSW i nikomu nie musi nic udowadniać. Jak wiemy serial Ślepnąć od świateł zyskał wielka popularność. Zobaczcie obsadę, kto m.in. gra m.in. gangusa, ano Frycz. Na mnie Frycz w ślepnąc od świateł zrobił mega wrażenie. O Kowalczyka jestem spokojny, bo ma doświadczenie, talent i przede wszystkim charyzmę. No ale idziemy dalej, firma produkcyjna tego filmu to firma która zrobiła Ślepnąc od Świateł dlatego jestem mega ciekawy tego filmu.

Gdybym miał kupę szmalu i chciał kręcić film to kierowałbym się tym samym tokiem myślenia.

Oczywiście zaraz zwali się hejt "krytyków" filmwebowych, że wyjdzie z tego kawał g… bo …. no właśnie, bo tymże krytykom w życiu się nie udaje dlatego tu musza sobie odbić. Ja porostu kocham Polskie kino i mocno mu kibicuje. Wy co sądzicie?

k_rol_k

tok myślenia dobry, ale Frycz tu nie zrobi takiej roboty, tam miał po mega postać skrojona.. co do samego reżysera ciężko stwierdzić underdog nie powalił a z tą pyta kasy to bym nie przesadzal u Pana kawulskiego... pyte kasy miał śp. starak i to on mógł stworzyć wielkie rzeczy z pasji i ruszyć Polska kinetamografie no ale...

kaziubarca

nie zawsze filmy z pasją przekładają sie na sprzedaż (patrz Vega hehe). Zobacz wydawało by się ze Zimna Wojna czy Ida powinna przyciągnąc miliony bo to taki majstersztyk a tak nie było. ŚP Starak mógł pozwolić sobie na filmy z pasji bo miał na to kase ...aby ją tracić. Rzadko który film poniżej miliona sprzedanych biletów się zwraca, a skoro sie nie zwraca to ktoś na te pasje musi wykładać kasę.

Kinomaniakwarszawski

no a uważasz że to że filmy vegi się tak sprzedają jest dobre dla Polskiego kina? Vega zrobił super robotę z serialem pitbull, odcinki znam na pamięć i będę do nich wracał wiele razy... a co do śp. staraka to z tego Co wiem wyprodukował bogów biorąc kredyt pod dom a film się świetnie przyjął bardziej mi chodziło o to że to był młody facet z wizja i raczej takiego producenta długo nie będziemy mieli

ocenił(a) film na 9
kaziubarca

Ale Serial nie był Vegi XD

Harios

A niby kogo?

ocenił(a) film na 7
Harios

Myślę, że czas doczytać czyj był Pitbull - wersja serialowa, zamiast się kompromitować.

ocenił(a) film na 10
Narisayah

Reżyseria :
Pit Bull
Patryk Vega
Greg Zglinski
Kasia Adamik
Xawery Żuławski
Dominik Matwiejczyk
Scenariusz
Patryk Vega
Mariusz Bieliński
Marek Kreutz
Piotr Subbotko
Pomysł na serial
Patryk Vega
Producent
Tomasz Kurzewski i Dorota Michalak-Kurzewska

ocenił(a) film na 10
Narisayah

I doczytane jak widzę pomysł Vega

ocenił(a) film na 7
michalmakula

Ja to wiem, Harios chyba niekoniecznie ;)

ocenił(a) film na 10
Kinomaniakwarszawski

Najwięcej ludzi to przyciągają filmy akcji , horrory itd . Ida czy Zimna wojna to nie są filmy dla mass zwykły człowiek na to nie pójdzie bo stwierdzi że nuda .

michalmakula

Zimna wojne obejrzało w Polsce ponad milion ludzi.

Bell_a

Tak, ale trzeba zauważyć, że ten film zebrał trochę nagród, sporo czasu było o nim głośno, nominacja do Oscara, więc było kilka elementów, by go odpowiednio zareklamować, co skutkowało dobrym wynikiem w kinach, ale trzeba zaznaczyć, że to jest wyjątek, a nie reguła i zwykle tego typu produkcje nie mają takiego brania z miejsca w polskich kinach. Ile filmów z rodzimego rynku strcite artystycznych wykręciło wynik ponad milion sprzedanych biletów w ostatnich latach?

michalmakula

Filmy akcji i horrory przyciągają akurat najmniej widzów do kin. W tym roku 2 filmy "artystyczne" przyciągnęły ponad milion widzów. Zimna wojna i Boże ciało.

ocenił(a) film na 10
Kinomaniakwarszawski

Przecież ja jak przeczytałem o czym jest Ida i Zimna wojna i widziałem trailery odrazu wiedziałem że milionów z tego nie będzie ale zawsze ktoś tam oglądnie

ocenił(a) film na 5
k_rol_k

Frycz i aktor głównej roli, ok. Underdog był całkiem ok. Ale po jakiego grzyba w obsadzie dwie typiary, dwie Natalie Sz i S???! Jedna, to ładna i nawet zdolna piosenkarka dla młodzieży, druga, to celebrytka świecąca sztucznym biustem, tyłkiem i gębą po przeróbkach. Nie było lepszych kandydatek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones