PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 191
ocen
7,4 10 1 130191
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Bardzo dobre tempo. Formuła, gdzie bohater opowiada, komentuje i wyjaśnia swoją historię idealnie pasuje do całości.
Jestem pozytywnie zakończony dźwiękiem i muzą. I słuchać, i można zrozumieć dialogi (rzadkie w polskich produkcjach) i muzyka doskonale pasuje do treści.
Tyle że w ogóle nie wierzę, że to prawdziwa historia prawdziwej osoby. :) Zatłukła by go konkurencja. :)
Film polecam. Będzie się podobał.

krzysztof_matela

jest książka na podstawie której został napisany scenariusz. Polecam jej przeczytanie, jest sporo fajnych akcji opisanych, jak gangusy kradli, jakie stosowali ,,myki", autor nie mogl tego wymyslec ;) Myśle ze sporo prawdy w tym filmie.

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

ten film to jedna wielka ściema, a nazwisk nie podali bo by się przyznali że ściemniają :P Tym bardziej że wołomin, pruszków, żoliborz zaznaczyli, a mokotów, śródmieście, łomianki, itd. nie ! od razu ściemą kapie na lewo i prawo !

ocenił(a) film na 8
krzysztof_matela

dokladnie to samo chcialem napisac - nareszcie polski film gdzie slychac dialogi i sa one wyrazne. to barszo rzadkie w polskich filmach...

ocenił(a) film na 8
Metalen

Chciałbym napisać to samo o dźwięku ale niestety nie zrozumiałem co dokładnie powiedzial Walden do głównego bohatera o dziecku... Ktoś pomoże?

przemo5

Ze zabił to dziecko zeby za nimi nie poszli.

krzysztof_matela

Oj tak! Zapomniałam o soundtracku. Zgadzam się całkowicie. Również uważam, ze historia była naciągnięta pod sympatię widzów i jedynie inspirowana kilkoma życiorysami, różnych gangsterów.
Dla mnie zaskoczenie, bo dawno temu ,,wyrosłam'' z fascynacji filmami o ,,twardym życiu'', światku przestępczym. Filmów a la Vega nie trawię. A spodziewałam się właśnie czegoś takiego.
Obejrzałam, by ponabijać się ze sztucznej gry Natalii Siwiec, którą lubię jako osobę, ale nie spodziewałam się po niej poradzenia z rolą w filmie. I tu zaskoczenie nr. 2. Nie wiem, które większe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones