PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221192}

Jaskinia żołtego psa

Die Höhle des gelben Hundes
7,9 278
ocen
7,9 10 1 278
Jaskinia żołtego psa
powrót do forum filmu Jaskinia żołtego psa

byłam na przedpremierze

ocenił(a) film na 10

Oto ja, zwykła, zupełnie niepozorna śmiertelniczka byłam na przedpremierze tego pięknego filmu w Berlinie. Oto ja jadłam karkówkę z grilla tuż obok samej reżyserki! (problem w tym, że wtedy nie wiedziałam jeszcze, że to reżyserka...). Jeśli chodzi o sam film - genialny. Wspaniała atmosfera, zapierające dech w piersiach widoki i rozbrajający główni, mali bohaterzy. Polecam wszystkim baaaardzo gorąco!!!!

ocenił(a) film na 9
em_a

Ja natomiast miałem przyjemność oglądać ten film w kinie w Dublinie. Sponiewierał... Jak wiele filmów w życiu widziałem, tak wydaje mi się, że żaden nie zasługiwał na przymiotnik "piękny" tak, jak "Jaskinia..." właśnie. Perełka...

ocenił(a) film na 8
doctor_acula

Dokładnie, świetny film

ocenił(a) film na 10
em_a

Kocham ten film... nie mogę tylko znaleźć do niego niemieckich napisów :/

koikoi

bardzo bardzo przyjemny film, same pozytywne emocje :) Piekno przyrody i zycie czlowieka w zgodzie z natura :)

em_a

warto wiedzieć- to była prawdziwa rodzina, nie aktorzy, co sprawia , że jeszcze lepiej się film ogląda

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

ano właśnie. byłem w mongolii przez niecały miesiąc i miałem okazję podejrzeć życie tamtejszych nomadów.
w trakcie oglądania filmu uderzyła mnie naturalność scen. dokładnie tak samo wygląda to w rzeczywistości! :)
jeśli tylko będę miał czas, opiszę o tym na blogu, na który serdecznie zapraszam:
http://niebogwiazdzistenademna.blogspot.com/
(póki co znajduje się tam relacja z rocznego pobytu w chinach).

nawiasem mówiąc, ta jaskinia naprawdę istnieje. miałem okazję się do niej udać :)

ocenił(a) film na 9
mokujin8

Czy da radę odnaleźć polskie napisy? Czy w ogóle są potrzebne (niewielka ilość kwestii mówionych)?

ocenił(a) film na 8
agryppa

w portalu napisy(kropka)info są do ściągnięcia.
jeśli nie znasz mongolskiego, to warto je ściągnąć ;)
nie wiem, czy do twojej wersji będą pasować, ale warto spróbować :)

ocenił(a) film na 9
mokujin8

Serdeczne dzięki:)

ocenił(a) film na 9
mokujin8

Z napisami jest jak ze stylem walki twojego ulubionego zawodnika w tekkenie ;) Nie było problemu.

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones