PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491042}

Jeździec znikąd

The Lone Ranger
6,6 125 046
ocen
6,6 10 1 125046
4,8 17
ocen krytyków
Jeździec znikąd
powrót do forum filmu Jeździec znikąd

Jeżeli Ci trzej panowie będę mieli jeszcze okazje w swoim życiu nie pisać scenariusza. To powinni ją wykorzystać. To był
jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem. Coś strasznego.

ocenił(a) film na 8
Nif

Za co dajesz tą 1? Nie rozumiem, nawet jeśli film Ci się nie podobał, to bierze się pod uwagę wiecej rzeczy niż fabułę! Gra aktorska, kostiumy, muzyka, scenografia... To wszystko jest według Ciebie na najniższym poziomie na jakim się da?

ocenił(a) film na 1
Qhoco

dokładnie tak, niżej się nie da.

ocenił(a) film na 8
Nif

Tak, ta scenografia była beznadziejna, ciągle to samo pomieszczenie, te same widoki, efekty specjalne to dno, jeszcze gorsze niż w Hannah Montana, a gra aktorska, po prostu szkoda gadać.

Nif

jezeli jeszcze kiedykolwiek bedziesz mial okazje nie wypowiadac sie na temat filmow to powinienes ta okazje wykorzystac ;p

ocenił(a) film na 1
haron29

Mogę wam tylko zazdrościć tego, że takie filmy wam się podobają. Bycie wymagającym widzem wcale nie jest fajne :/ Za to wam podoba się takie byle co, zrobione na naprędce, tylko dla wyciśnięcia kasy z ludzi. Zazdroszczę.

ocenił(a) film na 3
Nif

Szczerze,to się z tobą zgadzam.

ocenił(a) film na 7
Ala53

Zabawne... to tak samo jak z Wami i z możliwością komentowania filmów... xD

ocenił(a) film na 3
wiktorpytlak

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. "
M. Twain

Komentować tak, ale z sensem. Lepiej powiedzieć: film mi się nie podobał, bo miał fatalną, nudną i przewidywalną fabułę, przeciętną grę aktorską i sporo efektów specjalnych (które całkiem nieźle się maskują), niż: "film był głupi".

ocenił(a) film na 1
pejotpe

napisałem, że był głupi bo był głupi :) masa nielogicznych rzeczy, nierealistyczny ( w złym tego słowa znaczeniu). Scenografia była tania, fabuła przewidywalna, muzyka ściągnięta, na dodatek był nie śmieszny, i jest widoczną próbą wskrzeszenia schematu "piratów z Karaibów" ale na szczęście sie nie udało. Na plus mogę zaliczyć tylko grę JD, bo pierwszy raz od wielu lat zagrał w jakiś nowy sposób bez używania swoich wyświechtanych min i gestów. Starczy?

ocenił(a) film na 5
Nif

Hmm, połowę filmów które oceniłeś, oceniłeś na 1, a najlepiej ocenionym jest "Sex telefon"? Spoko, jesteś naprawdę wymagającym widzem.

ocenił(a) film na 1
Norbert5

co moge napisać? that's how i roll ;) a sex telefon to super film :)

Nif

Jeżeli tak oceniasz, jak piszesz po angielsku..... i po polsku....yeah... that's how you roll my old Dutch. Dimwit.

ocenił(a) film na 1
yulbeano

Ty za to jesteś takim wykształconym poliglotą a fascynują Cie filmy dla maleńkich dzieci. To jest dopiero FAIL.

Nif

Taaaaa..... teraz to dopiero walnąłeś... zresztą już swoją oceną pokazałeś jakie marne pojęcie o filmie masz, a raczej w ogóle nie masz. Dzieciaku.

ocenił(a) film na 1
yulbeano

jeździec z dupy dostał złotą malinę...przypadek? :)

Nif

Każdy Oskarowy film oceniasz na 10?

ocenił(a) film na 1
yulbeano

tylko Władce pierścieni. Jesteś fanem każdej złotej maliny?

Nif

Nie, w przeciwieństwie do ciebie mam własne kryteria oceny filmów.

ocenił(a) film na 1
yulbeano

To co piszesz jest tak nie logiczne ,że aż mi Ciebie szkoda. Zobacz date założenia tego tematu. Pisałem, że dupa z jeźdźca była słaba juz przed rozdaniem złotych malin. Król jest nagi ale tylko głupcy tego nie widzą.

Nif

Jak zaczniesz rozumieć słowo pisane, to zrozumiesz o co chodziło mi i innym, którzy wytknęli twoją błazeńską ocenę opartą na twoich kompleksach i uprzedzeniach. Nara luminarzu sztuki filmowej.

Nif

Jak zrozumiesz słowo pisane, to zrozumiesz o co chodziło mi i innym, którzy wytknęli twoją dziecinną ocenę opartą na twoich własnych kompleksach. Nara luminarzu sztuki filmowej. PS Historia "Jeźdźca znikąd" sięga 1933r.

ocenił(a) film na 1
yulbeano

dokładnie tak, dałem mu 1 punkt bo mam małego siusiaczka! przyznaje się. Za to Ty masz wielkiego, OGROMNEGO! wiec mogłeś dać 8 :) śmieszny gość z Ciebie, łapiesz spine bo ktoś skrytykował film który Ci sie podoba :)

Nif

Chyba nie masz do mnie pretensji, że masz małego? Z tym też da się żyć, głowa do góry ;)

ocenił(a) film na 1
yulbeano

nie mam, po prostu Ci zazdroszczę i dlatego śmieje się z Twojego ulubionego filmu :/

Nif

Jeszcze raz ci powtarzam - nie ma się czym przejmować, głowa do góry, nie takie ludzie mają problemy ... a moje ulubione filmy, są na moim profilu.

ocenił(a) film na 8
Nif

Jak dla mnie film jest zrobiony tak, jak stare westerny, jest tak poprawny pod tym względem, że mógłby wejść do klasyki westernów. Ja ich nie trawię i większości dałabym 3, 4, ale za to, jak poprawnie, w duchu westernowskim zrobiono Jeźdźca, dostał 8.

ocenił(a) film na 2
c21h23no5_enazet

Powiedz, że żartowałeś.

ocenił(a) film na 2
c21h23no5_enazet

To nie miało za wiele wspólnego z klasyką...wręcz antyklasyka

ocenił(a) film na 7
Nif

Nie rozumiem dlaczego ten film jest tak często krytykowany. Owszem, nie jest to dla mnie żadne arcydzieło, to bajka dla dzieci itd. Ale mimo to ma niezłe efekty specjalne i nie jest nudny. Ale to co mnie najbardziej zastanawia, to to, czym tak bardzo różni się ten film od Piratów z Karaibów? Ten sam reżyser, ten sam odtwórca głównej roli (ten cały Tonto nieodparcie przypomina mi Sparrowa), podobny gatunek a Piraci doczekali się trzech, kolejnych części. Więc to chyba ogólnie lubiane filmy. Ale co takiego mają w sobie Piraci czego nie ma Jeździec znikąd?

ocenił(a) film na 1
rumpel86

Piraci w pierwszej cześć mieli " Polot" :)

ocenił(a) film na 7
Nif

Ok, ale tak właściwie to czym jest ten polot? Świeży pomysł? Nowa jakość? Czy można więc założyć, że gdyby to "Jeździec" powstał jako pierwszy, to byłby lepiej oceniany, a późniejsi "Piraci" mieszani z błotem?

ocenił(a) film na 8
rumpel86

Zadaję sobie to samo pytanie. Niby pod względem jakości fabuły i gry aktorskiej są na tym samym poziomie, ale...

ocenił(a) film na 2
Nif

Zgadzam się! Beznadziejny film! Była jedna mała dobra scenka, przy kopaniu grobów ;) i piękne krajobrazy. Szkoda czasu...

ocenił(a) film na 4
LaIdea

Ten film był przede wszystkim nudny. Musiałem go oglądać na raty ( a naprawdę rzadko to robię ). Depp się starał ale jego postać nie miała takiego potencjału jak Jack Sparrow. Zamaskowany jeździec - no cóż, ten aktor do wybitnych nie należy, w związku z tym ta postać zamiast wzbudzać sympatię, w większości budziła politowanie. Główna żeńska postać irytowała strasznie, no i w dodatku nie była zbyt ładna ( a w tego typu produkcjach to bądź co bądź jest ważna kwestia, przynajmniej dla męskiej części widowni). Scenariusz prosty jak budowa cepa, poza tym te ich dzikie harce na dachach wagonów były już tak naciągane że głowa boli.
Podsumowując - tego filmu nawet nie można polecić na obejrzenie go w jakieś nudne niedzielne popołudnie z rodzinką.

ocenił(a) film na 2
Nif

Nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones