PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834847}

Jesteś tylko moja

Only Mine
4,4 1 990
ocen
4,4 10 1 1990
Jesteś tylko moja
powrót do forum filmu Jesteś tylko moja

Nie warto

ocenił(a) film na 3

Trudno powiedzieć o tym filmie coś pozytywnego. Końcowe sceny absurdalne. Środek można spokojnie przewijać. Niby na faktach, ale wygooglałam te fakty i daleko im do fabuły tego czegoś. Spokojnie można ominąć.

ocenił(a) film na 5
caramilla

Wcale nie trudno :) blondyn dobrze zagrał i Julie fajna uśmiechnięta naturalna postac. Bardzo ja polubiłam, mogłabym mieć taką koleżankę. Oglądało się z poczuciem, że oglądasz na ekranie zwykła osobe a nie jakąś pseudo gwiazdę.

caramilla

Nie jest to film o Laurze Kucera (Kucerze?).
Na faktach oparte jest to, że eks postrzelił dziewczynę dwa razy, w tym w głowę, i zostawił ją w dziczy (w filmie na 3 dni, naprawdę na 4), a ona przeżyła i ją znaleźli, co wg mnie jest najważniejsze, bo to jest ta część historii, która gdyby naprawdę nie przydarzyła się Laurze to bym przewracała na to oczami w filmie. Bo jednak zwykle ofiary przemocy zostają w tym przysłowiowym rowie.

Film jakościowo średni, ale z ważną wiadomością, pokazujący nadal żywe schematy.
Ale jeśli ktoś szukałby lepszego kina o podobnej tematyce to polecam "Wind River".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones