PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840298}
4,6 723
oceny
4,6 10 1 723
3,8 6
ocen krytyków
Jestem REN
powrót do forum filmu Jestem REN

właśnie wyszłam z kina (WFF), jestem pod wrażeniem i po rozmowie z twórcami, ale nie mogę uwierzyć w ten spoiler w opisie filmu. Serio...?

zuzannaniedzielska

IMO to nie jest spoiler. W opisie zawarte są wydarzenia z pierwszych 15-20 minut filmu, a cała reszta jest tak poprowadzona by niemal do końca nie było jasne co się wydarzyło tamtego dnia i czym/kim jest REN.

I również polecam film! Poszedłem raczej z niewielkimi oczekiwaniami, sądziłem że porównania do "Black mirror" będą mocno na wyrost, jednak film mnie kupił. Ciężko coś napisać by nie zaspoilerować, ale o ile elementy SF nie są nowatorskie czy zbyt liczne, o tyle ich wplecenie i wykorzystanie w historii bohaterki (tak jak i pokazywanie wszystkiego z jej perspektywy) działa świetnie.

ocenił(a) film na 9
Khaosth

zrozumiałem ze była mowa o jakimś wypadku...Może jej najblizsi zginęli w tym samolocie a ona na nich czekała..?Sama wiadomość,ze traci się tak nagle kogoś bliskiego może przecież doprowadzić do załamania albo wyzwolić głęboko ukrytą chorobe duszy kiedy człowiek musi się zmagać z czymś strasznym czego rozum nie chce przyjąć...

zuzannaniedzielska

a mogłabyś po krótce streścić co powiedzieli twórcy na spotkaniu o filmie? jeśli tutaj nie chcesz spoilerować to może na priv?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones