PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486005}

Jestem miłością

Io sono l'amore
6,8 15 193
oceny
6,8 10 1 15193
6,3 17
ocen krytyków
Jestem miłością
powrót do forum filmu Jestem miłością

Klasyczny przykład

ocenił(a) film na 7

przerostu formy nad treścią. Podziwiam formę, ale fabuła zupełnie mnie nie przekonała.

Muszę też przyznać, że Tilda Swinton, którą cenię za aktorski kunszt, w roli namiętnej kochanki (nie po raz pierwszy) niestety mi nie smakuje.

Mimo wszystko, ze względu na, w większości, wspaniałe zdjęcia, oceniam film powyżej średniej.

I muzyka, muszę dodać, również na +

ocenił(a) film na 5
iacob

zgadzam się. sama fabuła jak dla mnie średnia. ale zdjęcia niesamowite. aż czuje się klimat włoch.

ocenił(a) film na 4
iacob

Jak dla mnie film o niczym, ale fakt - zdjęcia cudne ;]

ocenił(a) film na 10
iacob

To ja więcej takich przerostów proszę. Zdjęcia to tylko jeden z elementów, cały film jest zanurzony we wspaniałym nastroju, słusznie kojarzącym się co poniektórym z Viscontim. Zaś jedzenie wręcz pachnie z ekranu, aż mi się "Uczta Babette" przypomina.

ocenił(a) film na 7
iacob

Potwierdzam odczułam dokładnie to samo. Forma ciekawa, jednak fabuła naprawdę średnio mnie poruszyła. Poza wątkiem miłosnym Emmy z Antoniem. Poza tym Tilda Swinton mnie urzekła. Podziwiam ją za tą wspaniałą grę aktorską. W dobie plastiku, retuszu, botoksu itp. itd... ona niczym nie skrępowana ani brakiem urody (bądźmy obiektywni) ani brakiem młodego ciała genialnie wypada na ekranie przez co owe braki są nie dostrzegane. Przynajmniej przez mnie.
Mimo że troszkę ciężki cieszę się że zobaczyłam to dzieło.

ocenił(a) film na 7
__luthien__

a widzisz, obiektywnie rzecz biorac, ciezko jest byc obiektywnym;P. mnie sie uroda tildy cholernie podoba i uwazam ja za WYJATKOWO piekna i seksowna kobiete. abstrahujac od tego filmu, gry aktorskiej, muzyki, kamery i fabuly w nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones