PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666020}

Jestem zemstą

I Am Wrath
5,1 4 621
ocen
5,1 10 1 4621
Jestem zemstą
powrót do forum filmu Jestem zemstą

Zabierz się za I Am Wrath z zamiarem relaksu i nie oczekuj kina akcji na wysokim poziomie, któro wbije Cię w fotel. Chociaż nie mogę powiedzieć, że podczas oglądania film mnie zniechęcił w którymś momencie, bo absolutnie tak nie było, co samo w sobie jest plusem. Powiem więcej, nawet było całkiem nieźle.

Przyzwoicie sklejona fabuła, wartka akcja, świetny Christopher Meloni w roli Chrisa, który moim zdaniem wzniósł ten film o poziom wyżej, czego niestety nie mogę powiedzieć o Travolcie - ten zagrał co najwyżej przyzwoicie. Trochę bez emocji, ale przynajmniej próbował w paru scenach. Jednak rzuca się w oczy, że to podobny przypadek co Nicolas Cage. Być może dlatego nigdy nie należał do grona aktorów, których uważam za dobrych.

W każdym razie film zapewnił niezłą rozrywkę i nie jestem rozczarowany. Dla Meloniego i granego przez niego Chrisa było warto.

ocenił(a) film na 6
Rubin91

Zgadzam się, choć wolę jednak patrzeć na Travoltę ( genialny był w Pozdrowieniach z Paryża ) niż ostatnie próby aktorskie Cage'a ( żeby nie było - Nicolasa też kiedyś bardzo lubiałem, choćby za Lot Skazańców czy Skarb Narodów). Film jest przewidywalny, ale taki właśnie urok kina klasy B/C. Meloni faktycznie rozkręca ten film i mogło by być go więcej. Ogólnie jest to poprawne kino rozrywkowe i tak należy je oglądać a jak ktoś lubi dramaty obyczajowe i szuka głębszych doznań i głębokich rysów psychologicznych to niech ten film omija szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 6
seth13

W ostatnich latach raczej staram się unikać filmów z Nicolasem Cage'em ze względu na parę gniotów, które widziałem z jego udziałem w roli głównej, ale oczywiście raz na jakiś czas się skuszę do obejrzenia nowszych produkcji, w których występował i parę z nich mogę nawet polecić.

1. The Frozen Ground / Polowanie na łowcę (2013)
Mroczny klimat, dobra rola Cage'a i naprawdę dobrze zrealizowany film. Oparty na faktach.

2. Banita / Outcast (2014)
Proste, ale dobre kino akcji, w którym Cage nie zagrał pierwszych skrzypiec, co tylko wyszło tej produkcji na dobre, a sam Nicolas był dobry w swojej roli.

3. Tokarev / Zabójca z przeszłości (2014)
Ostatni film z Cage'm, który wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Gęstniejący klimat wraz z rozwojem fabuły, która była dość nieprzewidywalna (parę ciekawych zwrotów akcji). No i rzecz jasna Cage w nim dobrze zagrał.

ocenił(a) film na 6
Rubin91

Pierwszego nie widziałem, ale dwa pozostałe owszem i faktycznie - Banita był nawet fajny.

ocenił(a) film na 6
Rubin91

Co do Tokareva - zaskoczył mnie in plus. Cage pasował do tej roli, scenariusz był na niezłym poziomie no i dobrali dobrych aktorów drugiego planu.

ocenił(a) film na 6
seth13

Widzę, że mamy podobny gust więc zapraszam do znajomych :) Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones