PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666020}

Jestem zemstą

I Am Wrath
5,1 4 617
ocen
5,1 10 1 4617
Jestem zemstą
powrót do forum filmu Jestem zemstą

kino akcji w starym stylu,gdzie twardzieli grają faceci a nie lalusie w rurkach i czerwonych trampkach,

ocenił(a) film na 6
kalnichta

zgadzam sie. mi tez sie podobało. Najlepsza scena walki to moim zdaniem u tego fryzjera 3 x 1 ich tam dobrze poskładał.

kalnichta

Masz coś do rurek i trampek?

ocenił(a) film na 7
Bokciu

prawdziwi faceci nie noszą rurek, trampek i za dużych bluz do tego zestawu. Wyobrażasz sobie mścicieli w rurkach ?;p

Mauna_Kea

Chyba masz jakieś skrzywione bądź mocno zdewaluowane pojęcie, prawdziwego faceta. Lorenzo Lamas swojego czasu też nosił rurki i trampki w filmach, a był mścicielem i facetem pierwszego sortu.

Bokciu

A teraz ... UDOWODNIJ (głównie sobie), że to nie ty masz skrzywione pojęcie prawdziwego faceta.
Ale za nim zmarnujesz energię na wymyślanie bzdur, przy wymyślaniu uwzględnij, że: UDOWODNIJ nie oznacza "jak tobie się wydaje i chciałbyś żeby było".

Bo np. stwierdzenie, że Lorenzo Lamas był "facetem pierwszego sortu" - TO NIE JEST FAKT ANI DOWÓD, to twoje 'widzimisie'. Twoje, albo pewnej grupy.
A DOWÓD musi być prawdziwy i jednoznaczny dla WSZYSTKICH.

rhotax

Strasznie bełkoczesz...Wróć i przeczytaj co napisałeś, a dojdziesz do wniosku, że to tekst na miarę średnio rozwiniętego neandertala, któremu przyszło nieopatrznie zabierać głos w sprawie o kórej nie ma bladego pojęcia (czyt.pisaniu). To, że starasz się pisać, nie znaczy jeszcze, że potrafisz...Ty MĘSKI MĘŻCZYZNO.

Bokciu

Tak z ciekawości. Jaki jest tytuł wspomnianego przez Ciebie filmu?

Ozzmo

Ale ja nie podałem nigdzie tytułu konkretnego filmu, tylko napisałem o Lamasie, który grał w wielu produkcjach.
https://www.filmweb.pl/person/Lorenzo+Lamas-41116

Bokciu

napisałeś jasno "swojego czasu też nosił rurki i trampki w filmach" więc chcialem sie dowiedzieć o które filmy Ci chodziło :P

kalnichta

zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 7
kalnichta

Też się podpisuję pod tym stwierdzeniem. Nie było źle, przyjemnie się oglądało, kino w starym stylu tylko fakt że Travolta słabo, Meloni ratuje cały film grając naprawdę świetna rolę. Cały czas zastanawiałem się skąd go kojarzę, dopiero filmweb mi przypomniał że z "Człowieka że stali" i wszystko jasne ;) Ogólnie film na mocną 7, mając do wyboru do obejrzenia takie kino albo ostatnie wyczyny ze stajni M-She-U wolę już Travolte, Meloniego i resztę towarzystwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones