PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643593}
6,6 79 863
oceny
6,6 10 1 79863
2,8 6
ocen krytyków
Jeszcze większe dzieci
powrót do forum filmu Jeszcze większe dzieci

Niestety 3/10

ocenił(a) film na 3

Pierwsza Część była dość nawet Dobra ale druga słabiutka obsada wyśmienita ale to był tak zwany film o
niczym po prostu ;)

ocenił(a) film na 2
Bartekweb2

O jaki dramat... wytrzymałem pół godziny a potem przewijałem. Strasznie przerysowany. strata czasu.

ocenił(a) film na 4
peliniusz

What? xD

ocenił(a) film na 2
Spike__Spiegel

no co what what? :) pierwsze pół godziny oglądałem w całości ale to było tak słabe, że później przewinąłem aby zobaczyć kilka innych scen i za każdym razem widziałem idiotyczny denny humor który mnie odrzucał. Lubię komedie amerykańskie ale tego humoru przerysowanego do granic możliwości nie mogłem strawić.

ocenił(a) film na 4
peliniusz

What?! :P

ocenił(a) film na 2
Spike__Spiegel

Do you speak polish? :D

ocenił(a) film na 4
peliniusz

Nie chce wyjść na człowieka betona, ale wydaje mi się że nie załapałeś z tym what - że takie nawiązanie do filmu... i tej chorej postaci.

ocenił(a) film na 3
peliniusz

Całkowicie sie zgadzam! 1 czesc jest bardzo dobra, myslalam, ze w drugiej bedzie podobny motyw powrotu do dziecinstwa,a nawet jezeli nie, to ze bedzie taki sam humor. A tutaj brak wyraznej fabuly i koncepcji,ale dalo sie wytrwac :)

ocenił(a) film na 3
Bartekweb2

Rownież daje 3. Strasznie słabiutkie to było nawet jak na Sandlera po którym nigdy sie rewelacji nie spodziewam

Bartekweb2

Część 1 faktycznie niezła ale 2 to totalny przeciętniak. I część - 3,55/6 II - 3,1/6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones