PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700983}
7,0 102
oceny
7,0 10 1 102

Jinx
powrót do forum filmu Jinx!!!

Tyle czekania

ocenił(a) film na 10

Tyle czekania i wreszcie >.<! Warto było, świetny film, gorąco polecam ^-^

ZhaoNami

Właśnie ja też jestem ciekaw tego filmu. Możesz mi powiedzieć gdzie go oglądałeś? I czy są do niego napisy, bo ja nie widziałem :(

ocenił(a) film na 10
Damar3478

Na AsiaTorrent jest, ale z napisami to mulą... Ja w azjatyckich filmach siedzę od jakiś 5 lat... nawet obyty jestem w japońskim, na tyle żeby zrozumieć o czym gadają więc dałem sobie radę... Próbowałem zrobić samemu do tego napisy ale słabo idzie. Nie żebym nie umiał przetłumaczyć ale technika mnie przytłacza xD... w godzinę zrobiłem 7 minut filmu ( w których na dobrą sprawę nawet niczego dłuższego nie mówią) na czas trwania 2 godzin... i mi wszystkie chęci odeszły... Może jak skończę to Cie poinformuję ewentualnie wyśle o ile do tego czasu nie znajdziesz gdzieś profesjonalnych. Jak narazie mogę Cie uraczyć torrentem filmu bo AsiaTorrent zablokowała rejestracje nie wiedzieć czemu. Jakbyś był zainteresowany to na prywatnej wiadomości prześlij jakieś gg albo email to wyśle tego torretna.

ZhaoNami

nono mineło trochę czasu odkąd oglądałam jakiś romans i w sumie ciesze się, że obejrzałam ten film. Bardzo fajny, ciepły, momentami wzruszający - cudeńko :3

ZhaoNami

wiadomo gdzie mogłabym obejrzeć ten film? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones