PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596885}

John ginie na końcu

John Dies at the End
5,9 6 663
oceny
5,9 10 1 6663
6,7 3
oceny krytyków
John ginie na końcu
powrót do forum filmu John ginie na końcu

Prawda jest taka...

ocenił(a) film na 10

że żeby tak do końca zrozumieć ten film trzeba przeczytać książkę, bo wg mnie scenariusz jest na maksa skrócony. No w sumie co się dziwić, nie da się dokładnie wszystkiego z książki "przerysować", ale zabrakło mi kilku wątków, które okazały się logiczne dopiero po przeczytaniu książki. Jednak mimo wszystko film REWELACYJNY.

ocenił(a) film na 7
ocean_

Nawet nie wiedziałem, że jest książkowy pierwowzór...
Dzięki Ci dobry człowieku:)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

nie ma za co ;D właśnie czekam na spolszczenie kolejnej części, więc jakby ktoś miał o tym jakieś info to z góry dziękuję :D

użytkownik usunięty
ocean_

Jeśli chcecie czytać książkę, to proponuję zrobić to w oryginale- tłumaczenie jest okropne! I nie chodzi już o używanie słów, których żadna normalna osoba nie użyłaby w normalnej komunikacji, ale o to, że część dialogów w polskim przekładzie jest albo kompletnie zmieniona, albo wycięta!

ocenił(a) film na 2
ocean_

Przeczytałem książkę - w oryginale. Ostrzyłem sobie na nią zęby przez dłuższy czas, zamówiłem, przeczytałem. Klimat - niesamowity. Naprawdę można się przestraszyć i wczuć. Naprawdę dobra rzecz. A potem obejrzałem film. Obejrzałem prawie cały, starałem się nie przewijać za dużo, może z 5 minut przewinąłem. No, szajs, jakich mało. Jak znasz książkę, to film rozczarowuje, żeby tylko tyle powiedzieć. Wszystko pościągane w czasie (John i Amy), połowy ciekawych scen nie ma... Szkoda słów. Dałbym 1/10, ale kolo grający Johna jest podobny do Pattona z Faith No More, więc dałem 2/10, bo sobie po tym arcydziele przypomniałem parę starych numerów FNM. Wniosek - czytajcie książkę, a na film nie traćcie czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones