PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 688
ocen
6,4 10 1 77688
5,3 33
oceny krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

bo nie kumam fenomenu J. Lawrence... Nie widzę nigdzie tego jej geniuszu aktorskiego, a co rok to nominacje. No i Oscar był za bardzo przeciętną rolę....

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Dokładnie. Dla mnie Jeniffer gra co najmniej przeciętnie :/

Unibet_78

Widać nie znasz się. Jak większość polskiego społeczeństwa, która obwieszcza samych sobą znawcami aktorstwa.
Zagrała bardzo dobrze, acz przeciętną rolę. Aktorką jest dobrą, to widać, ale produkcja za którą została nominowana i sama postać nie była najtrudniejsza do zagrania. Z drugiej strony, czy by dostac nagrodę koniecznie trzeba wydzierać z siebie flaki, grac psychopatę, zranioną do granic mozliwosci kobietę (zgwałconą, bitą, czy zmieniającą płeć)? Moze czasem wystarczy dobrze zagrać "normalną rolę" i wnieść w nią coś, co sprawi, że będzie unikalna.

ocenił(a) film na 4
bdream

No tak... bo Ty na pewno się znasz najlepiej... weź idź...

Unibet_78

Tak, bo dokładnie na tym polega mój zawód. Więc nie udało Ci się specjalnie mi pojechać.

ocenił(a) film na 4
bdream

Gdyby Twój zawód polegał na znajomości kina to wiedziałbyś jak 90% kinomanów i 95% krytyków, że najlepszą jak dotąd rolę zagrała w filmie "Do Szpiku Kości". A reszta, owszem, może i dobrze zagrane, ale nie wybitne aby je nagradzać. A co do pojechania.... wali mnie to, czy ktoś się przejmuje tym co napiszę... mam ciekawsze sprawy na głowie ...

Unibet_78

Nie za bardzo rozumiem, co ten post miał wnieść do tematu. Za pewne nic, bo zupełnie z żadną z poprzednich wypowiedzi nie jest powiązany.

Zajmuj się więc ciekawszymi sprawami.

Unibet_78

Też nie rozumiem tego fenomenu, owszem bardzo ładna jest, sympatyczna, taka koleżanka z sąsiedztwa. Jednak aktorsko wypada średnio, ale nie wiadomo, czy za kilka lat nie będzie lepiej jeszcze grała. Ale znając Hollywood wtedy już nie będą jej tak doceniać. Tak już mają.

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

Nie znasz się. Ale nie przejmuj się - nie ty jeden.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones