PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147999}
6,8 2 506
ocen
6,8 10 1 2506
Ju on
powrót do forum filmu Ju-on

Cześć , zwracam się do wszystkich z prośbą o podanie tytułu filmu , piszę tutaj bo na forum tego filmu znajdzie się z pewnością wiele fanatyków kina grozy. Otóż dawno (jakieś 4-5 lat temu) wypożyczyliśmy z kuzynem film w pobliskiej wypożyczalni . Ciężko mi o dokładny zarys fabuły lecz pamiętam , że dziewczyny rzuciły piłką do pewnego domu i wszystkie poszły owej piłki poszukać . Bohaterka poszła szukać jej do szafy (o której były różne historię ) , a koleżanki ją w tej szafie zamknęły , pokazał się jej tam duch jakiegoś małego dziecka . Panicznie się wystraszyła. O ile pamiętam to dziecko prześladowało te koleżanki za karę . Pamiętam oprócz tego scenę w której wywoływali zdjęcia tego domu i z jednego wyszło to dziecko. Tyle pamiętam . Jeśli ktoś podałby mi tytuł tego filmu , byłbym bardzo wdzięczny :)
Pozdrawiam

krzaku7

Myślę, że masz na myśli film "Klątwa". Lecz w nim żadna piłka nie wpadła do domu, a przynajmniej nie w tej części o której mówisz, bo dalsze słabo pamiętam ;)

krzaku7

scena z zamknięciem w szafie to na 100% jest Klątwa w wersji USA. Nie jestem pewny która część jednak w 90% to będzie dwójka..

http://www.filmweb.pl/2.The.Grudge.Klatwa

ocenił(a) film na 3
krzaku7

Klątwa JU-ON, The Grudge - Klątwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones