PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654721}

Jupiter: Intronizacja

Jupiter Ascending
5,3 72 093
oceny
5,3 10 1 72093
4,4 10
ocen krytyków
Jupiter: Intronizacja
powrót do forum filmu Jupiter: Intronizacja

Raz obejrzałem i wydawał się takim zwyczajnym filmem komercyjny ale w głowie siedział i musiałem jeszcze raz go zobaczyć i naprawdę mocny jest to film , te sceny akcji i ta muzyka , film pełną gębą , może trochę przymulona historia ale jak się jej bliżej przyjrzeć to ciekawa i nowatorska .

Wydaje mi się że film wyprzedza swoje czasy i dlatego ma tak złe opinie bo to film naprawdę wysokich lotów jak na komercje . Skoro Warner Bros wydał 185 ml dolarów na ten film to wie co robi i tak widzi przyszłe superprodukcje filmowe a ten to poszukiwanie nowego języka filmowego dla masowej widowni XXI wieku która ciągle się przecież zmienia i ma inne oczekiwania niż 20 lat temu . Więc co by nie mówić o nim złego to coraz więcej będzie się pojawiać tego typu produkcji , coś tam pozmieniają bo ten schemat nie przyniósł spodziewanych zysków ale na pewno będa z tego filmu czerpać tak jak kiedyś z Gwiezdnych Wojen . To film ważny dla kinematografii przedstawia nową drogę którą może podążać kino i to jest wartością samą w sobie , tak więc polecam go i sam załączam go do swojej kolekcji filmowej ( gdzie mam może 10 filmów ;-)

ocenił(a) film na 9
uniomo

.... a ja tu widzę też masę motywów z Diuny ... jeśli Wam to cokolwiek mówi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones