PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654721}

Jupiter: Intronizacja

Jupiter Ascending
5,3 72 093
oceny
5,3 10 1 72093
4,4 10
ocen krytyków
Jupiter: Intronizacja
powrót do forum filmu Jupiter: Intronizacja

1 -X MEN DAYS OF FUTURE PAST
2 GODZILLA
3 INTERSTELLAR
4-TRANSCENDENCE
5 300 RISE OF EMPIRE
6 THE AMAZING SPIDER MAN 2
7 CAPTAIN AMERICA 2
8 NEED FOR SPEED
9 JUPITER ASCENDING
10 DAWN OF THE PLANET OF THE APES
11 MALEFICENT
12 ROBOCOP

ZROBIŁEM MONTAŻ ZWIASTUNÓW TYCH FILMÓW http://www.youtube.com/watch?v=eZA49FqoPiE

mrPARADOKS

Do listy dorzuciłbym ten film : http://www.youtube.com/watch?v=F4zX--5Ils8


Trailer jest maga .
Według mnie może być zaje... produkcja.

ocenił(a) film na 6
brrrowarrr111

No tak zwiastun daje rade jakoś ta produkcja umkneła mojej uwadze

ocenił(a) film na 5
brrrowarrr111

Nie chce Cię martwić ale premiera Stracharza została przesunięta na 2015. Film wydaje się mieć zblizoną tematyke do 47 Roninów czyli pelno wszystkiego, i na tym Warner może się przejechać.
Po tym co zobaczyłem w Atlasie Chmur, tez nie mogę się doczekać nowego filmu Wachowskich. Fabula po wstepnym opisie nie zachwyca więc licze na jakieś zaskoczenie fabularne podczas seansu. A oprócz tego na płynna i spójną z fabula akcje, efekty na wysokim poziomie( jak w Elizjum bądz Pacific Rim), oprawę muzyczna i klimat Wachowskich.
A propo rankingu ja bym ustawił nowego spidermana na 50 miejscu, film wogule nie zachęca do obejrzenia, twórcy chyba postawili na komputer niz na rzeczywistą gre aktorską (oceniam na podstawie zwiastunów). D.N.O.

Brakuje mi na tej liście Hobbita 3, Ona, Jak wytresować smoka 2, Na Skraju Jutra

No i ciekawy jestem jak jak wyjdzie nowy Dracula i ... Strażnicy Galaktyki( oby Marvel tego nie skopał, chociaż i tak uwarzam ze całe uniwersum które twoża jest zbyt uproszczone, grzeczne i plastikowe)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones