PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002753}
4,7 3 727
ocen
4,7 10 1 3727
3,9 8
ocen krytyków
Każdy wie lepiej
powrót do forum filmu Każdy wie lepiej

Do mnie film totalnie trafił. Żarty były sytuacyjne, niewymuszone. Żaden nie opierał się na typowym kawale, więc poczułem, że to coś oryginalnego. Widząc relację głównych bohaterów z rodzicami, bardzo się z nimi utożsamiłem. Moi też zawsze wszystko wiedzą lepiej. Nawet matka przed ślubem zasugerowała, czy może bym nie wrócił do byłej xD. Ofc tak jak tutaj dla jej komfortu psychicznego. Sytuacje mogą wydawać się absurdalne, ale dla mnie to wyglądało jakbym oglądał siebie z boku. Może dlatego mnie tak to zachwyciło?

Kex1232

Dokładnie tak. Lekki, przyjemny dla zabicia czasu film, momentami zabawny, w ogóle nienudny. Można wybrać się do kina ze znajomymi.

ocenił(a) film na 3
Iksinski1960

Polecam obejrzeć film A oni dalej grzeszą... I porównać oba filmy.
To również komedia obyczajowa i wtedy na nowo ocenić:)

Pati1996_2

Obejrzę

Kex1232

narcystyczna matka - skoro układa twoje życie dla swojego komfortu psychicznegi

ocenił(a) film na 6
Kex1232

Film może nie jest jakimś arcydziełem.Ale ogólnie jest całkiem niezły jak na polską produkcję.Jedynie co mnie irytowało,to że co jakiś czas gadali do kamery o swoich przemyśleniach.Dla mnie to takie sztuczne jest niestety.Ale reszta wypadło ok.Głównie dzięki dobrej osadzie aktorskiej.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

A ja lubię, dlatego też podobał mi się serial modern family i the office

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

też tego nie rozumiałam, ale na końcu okaząło sie, że oni mówli do sztucznej inteligencji w laptopie, aby ją zaprogramować do pomaganie ludziom w podobnej sytuacji

ocenił(a) film na 6
Jaga117

Możliwe że tak było.Tylko że już tego filmu zbytnio nie pamiętam,bo oglądałem go już sporo czasu temu ;).

Kex1232

Trolling dystrybutora - musi być! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones