PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002753}
4,7 3 727
ocen
4,7 10 1 3727
3,9 8
ocen krytyków
Każdy wie lepiej
powrót do forum filmu Każdy wie lepiej

Zrealizowany po linii najmniejszego oporu, bez żadnej kreatywności. Najłatwiej zestawić fanatyczną katoliczkę z ateistami, prostactwo z bufonadą. ani nie śmieszy, ani nie pochyla się nad problemem. I nawet nie musiało śmieszyć, ale jakoś inteligentniej pochylić się nad problemem patchworkowych rodzin. Zmarnowany pomysł i niewykorzystani dobrzy aktorzy.
Przynajmniej nie ma kloacznego, wulgarnego humoru. Ogląda się bezboleśnie, ale do zapomnienia.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

tu się nie zgodzę, ogląda się z bólem, żal Seweryna, który musi w zasadzie pajacować, Kulig i Szapołowska chodzą w tej samej, 4 lidze aktorzenia, Czernecki bez komentarza, cala reszta jak piszesz, dramatycznie słaba. Wszystko źle.

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Przepraszam,ale bolała mnie każda komórka mojego ciała.Dno scenariuszowe,dialogowe,aktorskie i pod każdym innym względem.
Mam nadzieję na spotkanie Cię w przyszłości,w milszych okolicznościach :)

ocenił(a) film na 5
clarencefilmweb

Na pewno:-)

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Zgadzam się całkowicie z Twoją oceną, słaby film, choć był potencjał ze względu chociaż na świetną obsadę. Pozwolę sobie jednak na małą poprawkę, mówi się/pisze: po najmniejszej linii oporu. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

Dziękuję za uwagę:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones