PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6663}

Kacper

Casper
6,4 36 011
ocen
6,4 10 1 36011
4,8 10
ocen krytyków
Kacper
powrót do forum filmu Kacper

Najlepszy był koniec filmu a żywy Casper był bardzo przystojny.... :PP Aha i wie ktoś może jaki tytuł nosi piosenka przy której tańczą Kat i Casper na końcu filmu?? z góry dzienks;)

ocenił(a) film na 6
A_27

hej, trochę późno ale może jeszcze nie znasz :). Tytuł piosenki to " Casper's Lullaby (James Horner)

A_27

Nie wiem czy ci w czymś pomogę, ale Casper's Lullaby to ta melodyjka, a piosenka ze słowami to Jordan Hill - Remember Me This Way.

ocenił(a) film na 7
happy125

scena tańca to zdecydowanie moja ulubiona w tym filmie. mam do niego słabość i zawsze ogladam jak puszczają przy jakichś świętach. Zywy Casper strasznie mi sie podobał wtedy, niestety dorosły Devon Sawa nie jest już taki uroczy jak w tym filmie, ale trudno.

ocenił(a) film na 7
Mims

Mam to samo! I zawsze miałam nadzieję, że Kat i jej tata szukali tego eliksiru dla ożywiania i kiedyś ożywili Kacpra :)

użytkownik usunięty
A_27

a cóż to za melodia, taka bardzo wolna, grana na fortepianie kiedy Kat objawia sie matka czy cos takiego, dokładnie nie pmaiętam...

ocenił(a) film na 7

To chyba chodzi o "One last wish" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones