PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034666}
5,0 1 106
ocen
5,0 10 1 1106
5,1 7
ocen krytyków
Kajtek Czarodziej
powrót do forum filmu Kajtek Czarodziej

O niczym, bez scenariusza, nawet jak bohater ma na imię może się pomieszać. Dzieci się wynudziły. Strata czasu.

zero_cukru

Niestety Pani Łazarkiewicz nadal się nie nauczyła jak się robi kino. Dlaczego to wszystko jest takie teatralne? Dlaczego nie bawi się tutaj różnymi technikami - chociażby kolorami,ileż dobrego możnaby wyciągnąć gdyby cześć opowieści była w sepii.. Słowo "pała" jako ocena w latach 30 XX wieku..serio?. Wyłączyłem po 20 minutach

ocenił(a) film na 6
mariof_2

Nie wiem ile masz lat, ale obstawiam że byłeś gimbazą. Pałą nazywano ocenę niedostateczną. Za moich szkolnych czasów (lata 80) dwója była nazywana pałą.

Fellor

Tak byłem gimbazą,rocznik 84 się kłania...

ocenił(a) film na 6
mariof_2

Rocznik 84, wtedy nie było gimnazjów, ale możesz nie wiedzieć co znaczy dostać pałę (dwóję), ponieważ jedynki wprowadzono w 1991, a wtedy byłeś w pierwszej czy drugiej klasie. Dla twojego rocznika pała to już jedynka. Zresztą pała za PRL nawiązywała do okresu przedwojennego gdzie jedynki były najniższą oceną, po wojnie najniższą była dwójka, a film się dzieje w dwudziestoleciu międzywojennym.

ocenił(a) film na 10
mariof_2

no właśnie, wyłączyłeś po 20 minutach, więc nie zobaczyłeś tej boskiej gry światłem, kolory były obłędne, i właśnie były mroczne lub złociste. Należy ci się pała!

ocenił(a) film na 6
zero_cukru

Specjalnie obejrzałem ten film z powodu komentarzy. Serio trzeba być ostrym nieogarem, aby nie zrozumieć tak prostego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones